کد خبر: ۵۱۷۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸

فرزند شهید فخری زاده با اشاره به اینکه هدف از ترور حذف نیروهای ارزشمند برای کاهش اقتدار نظام اسلامی است، گفت: دشمن بداند که با ترورهای ناجوانمردانه مسیر رشد کشور منحرف نمی شود.

به گزارش شفاف، حامد فخری زاده در حاشیه مراسم چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده  که در محل ترور این شهید در شهر آبسرد برگزار شد ، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آنچه که مسلم است هدف از ترور حذف کردن نیروهای ارزشمند در جهت کاهش اقتدار کشور و نظام اسلامی کشور است.

وی بیان کرد: دشمنان باید بدانند که این ترورهای ناجوانمردانه کشور را از مسیر خود عقب نمی‌اندازد که هیچ،  بلکه سبب حرکت رو به جلوی کشور نیز خواهد شد.

فرزند شهید فخری زاده یادآور شد: واقعیت این است که دشمنان و تروریست ها خوب می‌دانند هرچه که از حضور و زنده بودن شهید سلیمانی و فخری زاده و امثال این بزرگواران والامقام می‌ترسیدند پس از شهادت آنان بیشتر باید بترسند و قطعاً نتیجه آن را در آینده‌ای نزدیک خواهند دید.

فخری زاده بیان کرد: پیامی که شهید فخری زاده و شهید سلیمانی‌داشتند این بود که حرکت فی سبیل الله در راستا و مسیر ولایت خواهد بود و هر چه قدر به این پیام پایبند باشیم قطعاً پیروزی از آن ما خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: