کد خبر: ۵۱۷۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸

پس از تعویق مجدد سفر بنیامین نتانیاهو به امارات و بحرین، روزنامه الشرق الاوسط در گزارشی نوشت، سفر وی احتمالا ماه آینده برای افتتاح دو سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی و منامه انجام شود.

به گزارش شفاف، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای "الشرق الاوسط"، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی «ایتان نائیه» را به عنوان سفیر موقت این رژیم در ابوظبی منصوب کرد.
نائیه، سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آنکارا است که در پی تنش در روابط این رژیم و ترکیه در سال ۲۰۱۸ از این کشور اخراج شد و از آن زمان هیچ سمتی را عهده‌دار نبوده است.

این روزنامه همچنین اشاره کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم در حال برنامه‌ریزی برای سفر به امارات و بحرین به منظور افتتاح سفارت این رژیم در این دو کشور است.

الشرق الاوسط به نقل از منابع رژیم صهیونیستی آورده است که نتانیاهو قرار است در سفر خود به بحرین و امارات که احتمالا ماه آینده و قبل از انتخابات کنست صورت گیرد، سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی، کنسولگری در دبی و سفارت این رژیم در منامه را افتتاح کند.

این منابع تاکید کردند که دو هیئت اسرائیلی از دو هفته پیش به منظور زمینه‌سازی برای سفر نتانیاهو به امارات و بحرین سفر کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: