کد خبر: ۵۱۷۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷

علی کریمی امروز در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرد تا برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کند اما در این بین مهدی مهدوی کیا که نایب رئیس اول کریمی معرفی شده باید حتما در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کند و فرم‌های مربوط به انتخابات را شخصا پر کند.

مهدوی‌کیا که این روزها در آلمان حضور دارد تا امروز نتوانسته در ایران حضور پیدا کند و در صورتی که وی نتواند تا پایان وقت امروز فرم‌های لازمه را پر کند کریمی باید فردی دیگر را به عنوان نایب رئیس اول خود معرفی کند.

از طرفی حضور کریمی و قنبرزاده به صورت همزمان در فدراسیون فوتبال این شائبه را به وجود آورد که شاید کریمی تصمیم دارد قنبرزاده را به عنوان نایب رئیس اول جایگزین مهدوی کیا کند اما این موضوع صحت نداشت و قنبرزاده برای ثبت نام در هیات رئیسه فدراسیون به صورت اتفاقی با کریمی وارد ساختمان سئول شد.

در این بین کریمی تصمیم دارد به هر شکل ممکن از طرف مهدوی‌کیا برای فرد دیگری وکالت بگیرد تا همبازی‌ سابقش بتواند در انتخابات شرکت کند و در این راستا برادر مهدی مهدوی کیا (هادی) در فدراسیون فوتبال حضور دارد اما در اساسنامه فدراسیون صراحتا قید شده افراد برای شرکت در انتخابات حتما خودشان باید در فدراسیون حاضر شده و فرم‌های مربوطه را پر کنند. در  صدر ماده 9  مقررات انتخاباتی نیز به صراحت آمده که افراد برای حضور در انتخابات و پر کردن فرم‌ها باید شخصا در محل فدراسیون فوتبال حاضر شوند.(در تصویر زیر  و پاراگراف آخر این قانون کاملا مشخص است)

باید دید آیا کریمی می‌تواند راهکاری برای حضور مهدوی‌کیا در کنار خود در انتخابات پیش رو پیدا کند یا خیر؟

قرار است انتخابات فدراسیون فوتبال روز 10 اسفند برگزار شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: