کد خبر: ۵۱۷۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶

سرمربی تیم‌ والیبال هراز آمل‌ معتقد است که اعتراضات کادرفنی شهردارری ورامین برای یک بازی رسمی منطقی نبوده است.

به گزارش شفاف، دو تیم شهرداری ورامین و هراز آمل در جریان رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی سخت، آملی‌ها با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی دست یافتند.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال هراز آمل درباره این دیدار گفت: بازی سختی بود و از ابتدا هم این موضوع را می‌دانستیم. به هر حال بخاطر فضایی که در نیم فصل دوم‌ بخاطر جابجایی‌ بازیکن‌ها رخ داد، رقابت‌ تیم‌ها سخت شد. با این حال معتقدم که اگر در ست اول اشتباه نمی‌کردیم بازی را سه بر هیچ می‌بردیم. پس از باخت در ست نخست ست‌های دوم و سوم را با فاصله بردیم ولی در ست چهارم هم خوب نبودیم. بازی خیلی کیفیت فنی بالایی نداشت اما در مجموع مستحق این پیروزی بودیم.

او تاکید کرد: به نظرم می‌توانستیم این بازی را خیلی راحت‌تر پیروز شویم. البته ناراحتم که نتوانستیم کیفیت فنی واقعی خودمان را نشان دهیم. فکر می‌کنم هر دو تیم با خطاهای بالا بازی کردند و اشتباهات زیادی مرتکب شدند که در یک بازی سطح بالا نباید وجود داشته باشد.

سرمربی تیم هراز آمل راجع به داوری بازی نیز گفت: داوری مشکلی نداشت و بسیار بسیار خوب قضاوت کرد. فقط به نظرم داور اول خیلی دیر از کارت‌های خود استفاده کرد و کادرفنی تیم مقابل خیلی اعتراض می‌کرد. شاید فشار بازی باعث شد که تمرکزشان بهم بریزد و تا این اندازه اعتراض کنند. این حجم اعتراض در یک بازی رسمی منطقی نیست و ما باید از این سبک فاصله بگیریم. متاسفانه این موضوع خیلی خوب جا نیافتاده است، امیدوارم اعتراضات به حداقل برسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: