کد خبر: ۵۱۷۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
ساخت «بوتیمار» در مازندران ادامه دارد

سریال نوروزی «بوتیمار» این روزها با بازی حمید لولایی، مرجانه گلچین و هدایت هاشمی در شمال کشور در حال تولید است.

به گزارش شفاف، سریال «بوتیمار» که از گزینه های پخش نوروزی محسوب می شود، به تهیه کنندگی مهران مهام و با کارگردانی علیرضا نجف زاده در مازندران در حال تولید است و به گفته مهران مهام، تهیه کننده این مجموعه تصویربرداری این سریال با تیم تولید تا یک ماه و نیم دیگر در شمال کشور ادامه خواهد داشت.

این تهیه کننده درباره روند تولید سریال طنز در شمال کشور توضیح داد: ضبط این سریال با بازیگرانی از جمله حمید لولایی، مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، ندا کوهی، ملیحه باقری و کل بازیگران شمال در حال انجام است. کار با موضوع کرونا شروع شده و ما در حال استمراری پیش می رویم؛ چراکه معتقدیم نمی توان از این واقعه گذشت و فیلم سازی نکرد.

فیلمنامه سریال طنز «بوتیمار» که به زمان حال برمی گردد، به موضوع کرونا هم پرداخته است. بازیگران در این سریال در فضای عمومی ماسک می زنند و در فضای داخلی بدون ماسک هستند.

بازیگران اصلی این سریال عبارتند از :

حمید لولایی، مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، اشکان اشتیاق، علی صبوری، سپند امیر سلیمانی، سارا مقربی، ندا کوهی، علیرضا درویش، سلمان خطی، ملیحه بقایی، حسین توهمی، سامی غریبی و دانیال جعفری و بازیگران مازندرانی این سریال: سید احمد رضوی،  محمد مهدی هادی زاده، صاحب حسینی، علیرضا اسلامی، سید عباس حسینی، شیرین مجتهدی، بهزاد کاشفی، مجتبی امدادی، قدیر شمشیری و...

«بوتیمار» به تهیه کنندگی: مهران مهام، نویسندگی: سعید جلالی، آرمان صبوری و شهاب عباسی و کارگردانی: علیرضا نجف زاده برای شبکه سه سیما ساخته می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: