کد خبر: ۵۱۷۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴

سرمربی ماشین‌سازی می‌گوید موقعیت‌های کمی به مس کرمان دادند.

به گزارش شفاف، سعید اخباری، سرمربی ماشین سازی تبریز بعد از دیدار با مس رفسنجان گفت: این برد را به مس تبریک می‌گویم. این طبیعت فوتبال و جمله‌ای کلیشه‌ای است که اگر از موقعیت‌ها استفاده نکنی گل می‌خوری. در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم که به گل تبدیل نشد. نفرات تعویضی‌شان آمدند و خوب کار کردند. یک اشتباه فردی و تعلل در دفاع یک گل برای مس به همراه داشت. از موقعیت‌های‌مان بعد از گل استفاده نکردیم و بازی را واگذار کردیم. بازی بود که باید برنده می‌شدیم و مساوی‌اش هم راضی‌مان نمی‌کرد. یک مقدار در بحث تمام کنندگی مشکل داشتیم که ضربه‌اش را خوردیم.

محمد سعید اخباری ادامه داد: با توجه به شرایطی که تیم ما داشت، می‌دانستیم که مس مقابل همه تیم‌ها در کرمان موقعیت‌های زیادی داشت. امروز ما کم‌ترین موقعیت را به آن‌ها داده و بیش‌ترین موقعیت را ایجاد کردیم. بچه‌های‌مان بی‌دقتی کردند اما دوندگی خوبی داشتند. بچه‌های ما خیلی خوب جنگیدند. متاسفانه این اتفاق رخ داد و این نتیجه رقم خود و من به بچه‌های‌مان خسته نباشید می‌گویم و مطمئن هستم که در هفته‌های آینده بهتر کار می‌کنیم.

اخباری در مورد تیم مس رفسنجان گفت: مس یک تیم خیلی خوب با کادر فنی خوب است که مهره‌های خوبی دارد. این تیم ساختار سخت افزاری خوبی هم دارد. این جای شکرگذاری است که تیم‌های متمولی در لیگ حضور دارند. از لحاظ فنی اما حقیقتا با توجه به جایگاه تیم ما در پایین جدول همه دیدند که ما تیم بهتر زمین بودیم. فوتبال این گونه است که یک لحظه تعلل می‌تواند ساختار فنی را تغییر می‌دهد. در لحظه‌ای گل خوردیم که حریف موقعیتی نداشت. آقای ربیعی مربی باتجربه‌ای است و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

اخباری درباره سوالی در مورد قضاوت این دیدار گفت: بهتر است که در مورد داوری صحبت نکنم. بعضی از وقت‌ها بحث صحنه نیست و بحث مدیریت داور است که بهتر است کارشناسان در این مورد صحبت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: