کد خبر: ۵۱۷۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر گفت: مهرام بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد و اینها نشانه یک بازی سخت برای ما است.

هاشمی: شرایط مهرام نشانه یک بازی دشوار است/ همیشه گفته‌ام باخت برای مربی است

به گزارش شفاف: مصطفی هاشمی در مورد شرایط شیمیدر برای دیدار با مهرام در هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: در روزهای گذشته تمرینات سخت و پرفشاری را داشتیم و همه بازیکنان برای دیدار با مهرام آماده هستند و امیدوارم نتیجه این آمادگی را در بازی فردا ببینیم که آیا پیشرفتی داشته ایم یا خیر.

* شرایط مهرام نشانه یک بازی دشوار است

وی در خصوص مهرام گفت: یقینا بازی بسیار سختی است. مهرام قهرمانی های مختلفی را دارد و بازیکنان و کادرفنی این تیم هم خیلی خوب کار می‌کنند. همه اینها هم نشانه یک بازی دشوار را دارد. در مجموع همه تیم‌ها رقیبان محترمی هستند و ما هیچ مسابقه‌ای را ساده نمی‌گیریم.

سرمربی مهرام در مورد اینکه مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت، عنوان کرد: زمانی که در یک تیم هستید باید با تمام توان مسئولیت خود را به خوبی انجام دهید. ممکن است هر فصل در تیم دیگری حضور داشته باشیم و مهم انجام مسئولیت به نحو احسن است. من هم با مهرام خاطرات تلخ و شیرینی زیادی دارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

* همیشه گفته‌ام باخت برای مربی است

هاشمی در مورد اینکه طباطبایی، رئیس فدراسیون گفته است برد برای مربی و باخت برای داور و فدراسیون است، گفت: به شخصه در تمام دوران مربیگری‌ام گفته‌ام که باخت برای مربی و برد برای بازیکنان است. مربی باید اشتباهات خود را بپذیرد و نباید دنبال زمین و زمان بگردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: