کد خبر: ۵۱۷۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرمایه اجتماعی و ارزشی اصلی کشور ما فرهنگ ایثار و شهادت و موضوعات مربوط به دفاع مقدس است.

به گزارش شفاف، سید منصور موسوی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل بنیاد و اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از دغدغه‌های اصلی حوزه گردشگری را حفظ و صیانت از ارزش‌های فرهنگی دانست و گفت: سرمایه اجتماعی و ارزشی اصلی کشور ما فرهنگ ایثار و شهادت و موضوعات مربوط به دفاع مقدس است. 
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد زیادی سند مربوط به شهدا و جانبازان اعم از وصیت‌نامه، آثار هنری و صنایع دستی در اختیار بنیاد استان است که می‌تواند با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مخاطبان عرضه شود.
موسوی خاطرنشان کرد: در حوزه اشتغال نیز بخشی از اشتغال جامعه ایثارگری در استان در حوزه صنایع دستی است و بر اساس ظرفیت‌های موجود استان می‌تواند توسعه پیدا کند.  
مجید صفایی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز با بیان اینکه میراث فرهنگی و صنایع دستی یکی از موضوعات مهم برای ایجاد فضا و هنر گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد است، گفت: موضوع دفاع مقدس و جنگ تحمیلی و رشادت فرزندان استان بی‌نظیر است و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، قطعه‌ای پر از افتخار و عزت در تاریخ کشور است که با جانفشانی جوانان و شهدای ما به دست آمده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: