کد خبر: ۵۱۷۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳

اعضای شورای صنفی ایثارگران رسانه ملی در دیدار با احمد شهریاری از اهتمام سازمان صداوسیما به ساماندهی امور ایثارگران در سال‌های اخیر قدردانی کردند.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، رئیس امور ایثارگران به همراه اعضای شورای صنفی این امور در دیداری با شهریاری، معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی با اهدای لوح سپاس از رویکرد چند سال اخیر این معاونت در زمینه ساماندهی امور ایثارگران و عمل به همه قوانین مرتبط با آن قدردانی کردند.

در این دیدار ملکی، رئیس شورای ایثارگران سازمان با بیان اینکه رتبه امور ایثارگران سازمان صداوسیما در میان دیگر دستگاه‌های کشور پیش‌ از این رتبه مطلوبی نبود، گفت: به لطف خدا پس از تدابیر معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی، رسانه ملی در زمره پنج دستگاه برتر کشور در این زمینه قرار گرفته است.

وی با قدردانی از برگزاری جلسات مستمر و منظم معاون منابع مالی و سرمایه انسانی با اعضای این شورا گفت: این اهتمام آینده روشنی را برای پیشرفت فعالیت‌های فرهنگی ایثارگری ترسیم می‌کند و می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر بخش‌های رسانه ملی در این زمینه باشد.

گفتنی است در لوح قدردانی که در این مراسم اهدا شد، خطاب به معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی آمده است: «سیاست‌های کلان فرمانی رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی‌برای گسترش و استواری فرهنگ ایثار و شهادت و ساماندهی امور ایثارگران و اجرای بی‌تنزل قوانین مرتبط که همه دستگاه‌ها موظف به اجرای آن هستند، با کاراندیشی شایسته‌تان در سازمان به فرازی نیک نزدیک شده و در کانون در خور جای گرفته و جایگاهی برتر را برای رسانه ملی در میان دستگاه‌های گوناگون به ارمغان آورده است. همچنین کوشش شایسته و سزاوار مجموعه تحت امرتان برای برابرسازی دستمزد کارکنان سازمان با هزینه‌های زندگی آنان درخور ستایش و دست‌مریزاد است. آرزومندیم تلاش‌های شما و همکارانتان پذیرفته درگاه حق باشد.»

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: