کد خبر: ۵۱۷۹۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶

رییس کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو اعلام کرد، تصمیم در مورد حضور تماشاگران در بازی‌ها تا ماه مارس گرفته می‌شود.

به گزارش شفاف و به نقل از Inside the games، یوشیری موری رییس کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو اعلام کرد: تصمیم گیری در مورد اجازه حضور تماشاگران در بازی‌های المپیک طی دو ماه آینده گرفته می‌شود. من فکر می‌کنم ما باید از ماه فوریه تا مارس تصمیم بسیار دشواری بگیریم.

تصمیم گیری درمورد اینکه آیا هواداران مجاز به حضور در توکیو ۲۰۲۰ هستند، برای کمیته برگزاری سخت خواهد بود چرا که  انواع جدید ویروس کرونا  باعث ایجاد عدم اطمینان بیشتر در سراسر جهان شده است. همچنین در اوایل این ماه، برای جلوگیری از افزایش آمار ویروس کرونا، وضعیت اضطراری در توکیو اعلام شد.

کمیته برگزاری  بازی‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ امیدوار است که قبل از اعلام موضع خود در مورد حضور تماشاگران، شاهد کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا باشند.

موری در مورد بلیت‌های فروخته شده نیز گفت: در حال حاضر حدود ۴ میلیون بلیت برای بازی‌های المپیک و همچنین ۹۷۰ هزار بلیت برای بازی‌های پارالمپیک از طریق وب سایت رسمی فروش بلیت و قرعه کشی‌های مختلف فروخته شده است. اعتبار بلیت‌ها برای سال ۲۰۲۱ خواهد بود و فقط ۸۱۰ هزار نفر از دارندگان بلیت، درخواست بازپرداخت داشته‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: