کد خبر: ۵۱۷۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸

اریک ترامپ در پی توقف تعامل چندین سازمان با پدرش در پی اعتراضات مرگبار چند روز پیش در کنگره آمریکا، این رئیس جمهور آمریکا را قربانی "فرهنگ طرد کردن" می‌داند.

به گزارش شفاف، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، اریک ترامپ ۳۷ ساله که مشغول اداره شرکت دونالد ترامپ، پدرش، همراه با دونالد جونیور، برادر بزرگتر خود است این اظهارنظر را در مصاحبه با آسوشیتدپرس مطرح کرد.

اریک ترامپ به این خبرگزاری گفت: ما در عصر فرهنگ طرد کردن زندگی می‌کنیم اما این چیزی نیست که همین هفته شروع شده باشد. این چیزی است که آنها سالها مشغول انجام دادنش در قبال ما و دیگران بوده‌اند. اگر با آنها مخالف باشید، اگر آنها از شما خوششان نیاید، آنها تلاش می‌کنند که شما را طرد کنند.

از رسانه‌های اجتماعی و بانکها گرفته تا سازمانهای ورزشی و نهادهای آموزشی، فهرست سازمان‌هایی که تعامل با رئیس جمهور آمریکا را متوقف کرده یا از او فاصله گرفته‌اند، رو به افزایش است.

اخیرا انجمن گلف حرفه‌ای آمریکا تصمیم گرفت مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ این ورزش در زمین‌های گلف ترامپ برگزار نشود. یک سازمان گلف انگلیسی نیز از میزبانی زمین گلف ترامپ از مسابقات بریتیش اوپن که معتبرترین تورنمنت گلف جهان شناخته می‌شود، صرف نظر کرد.

شهر نیویورک نیز اعلام کرد تصمیم گرفته به قراردادها با ترامپ به منظور احداث یک پیست اسکیت و یک زمین گلف در برونکس پایان دهد.

بیل دبلاسیو، شهردار دموکرات نیویورک گفت: رئیس جمهور آمریکا تحریک به شورش علیه دولت آمریکا کرده است، اقدامی که به وضوح مغایر با قانون اساسی است. این غیرقابل بخشش است.

شرکت پرداخت اینترنتی Stripe نیز اعلام کرد، پردازش پرداختها برای کمپین ترامپ را متوقف می‌کند. شرکت Shopify نیز دو فروشگاه مرتبط با رئیس جمهور آمریکا را بست.

شرکتهای Snapchat ،Twitch ،Twitter ،Reddit و YouTube نیز یا به طور دائم فعالیت ترامپ در آنها را ممنوع کرده و یا حسابهای او را معلق ساخته‌اند.

اریک ترامپ ۳۷ ساله گفت پدرش از حمایت میلیونها نفر از مردم برخوردار است.

او به آسوشیتدپرس اظهار کرد: شما مردی را دارید که صد میلیون آمریکایی او را تا آخر دنیا دنبال می‌کنند. او بزرگترین جنبش سیاسی در تاریخ آمریکا را ایجاد کرده و فرصتهای او بی پایان هستند.

آسوشیتدپرس همچنین نوشت زمانی که از اریک ترامپ مستقیما پرسیده که آیا فکر می‌کند پدرش مسئول اغتشاشات خشونت آمیز در کنگره بوده اریک ترامپ ۳۷ ساله تلفن را قطع کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: