کد خبر: ۵۱۸۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

میلیچ چند وقتی بود که به تشخیص کادر فنی بازی‌ها را از روی نیمکت دنبال می‌کرد و همه باید به نظر سرمربی احترام بگذارند و ما هم همیشه از تصمیم کادرفنی حمایت می‌کنیم اما آقای میلیچ به هر دلیلی از این موضوع راضی نبود و با توجه به این‌که دو ماه حقوقش را دریافت نکرده بود، دو هفته پیش به باشگاه اخطار دادند که مطالباتش پرداخت کند. ما با آقای میلیچ در مسائلی چون پرداخت، اجاره منزل و آوردن خانواده خیلی تعامل کردیم.

                          میلیچ به استقلال برمی‌گردد؟

به گزارش شفاف، حجت نظری درباره آخرین وضعیت هروویه میلیچ توضیحاتی ارائه داد.

 حجت نظری، سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه استقلال امروز در تماس با برنامه سلام صبح بخیر درباره جدایی هروویه میلیچ صحبت کرد.

نظری در ایتدا گفت: میلیچ چند وقتی بود که به تشخیص کادر فنی بازی‌ها را از روی نیمکت دنبال می‌کرد و همه باید به نظر سرمربی احترام بگذارند و ما هم همیشه از تصمیم کادرفنی حمایت می‌کنیم اما آقای میلیچ به هر دلیلی از این موضوع راضی نبود و با توجه به این‌که دو ماه حقوقش را دریافت نکرده بود، دو هفته پیش به باشگاه اخطار دادند که مطالباتش پرداخت کند. ما با آقای میلیچ در مسائلی چون پرداخت، اجاره منزل و آوردن خانواده خیلی تعامل کردیم.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: با این حال ایشان خیلی از شرایطش در تیم راضی نبود و با توجه به این‌که براساس تاخیر پرداخت حقوقش می‌توانست از کشور خارج شود، این کار را انجام داد ولی من فکر می‌کنم موضوع میلیچ و استقلال تمام شده نیست و ایشان هم‌چنان بازیکن استقلال است و تلاش کردیم با ایشان صحبت کنیم و امیدواریم به سرانجام برسد و مجددا او را در استقلال داشته باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: