کد خبر: ۵۱۸۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶

در دقیقه ۷۳ با اخراج طارمی، مهاجم ایرانی پورتو رقم خورد که داور در ابتدا به او بابت تکل خطرناک روی بازیکن حریف در میانه میدان کارت زرد نشان داده بود با بازبینی تصاویر توسط کمک‌داور ویدئویی (VAR) این بازیکن را از زمین اخراج کرد تا پورتو دقایق پایانی بازی را ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد.

                          عذرخواهی مهدی طارمی از هواداران پورتو

به گزارش شفاف، مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو بابت اخراج شدنش در بازی بامداد امروز این تیم مقابل بنفیکا عذرخواهی کرد.

در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر پرتغال، بامداد امروز (شنبه) تیم فوتبال پورتو در دیداری حساس در ورزشگاه دراگائو پذیرای بنفیکا بود که جدال دو تیم در نهایت به تساوی یک-یک انجامید. بنفیکا در این دیدار ابتدا با گل دقیقه ۱۷ الکس گریمالدو از میزبانش پیش افتاد، اما مهدی طارمی ۸ دقیقه بعد نتیجه را به تساوی کشاند.

اتفاق مهم دیگر این بازی در دقیقه ۷۳ با اخراج طارمی، مهاجم ایرانی پورتو رقم خورد که داور در ابتدا به او بابت تکل خطرناک روی بازیکن حریف در میانه میدان کارت زرد نشان داده بود با بازبینی تصاویر توسط کمک‌داور ویدئویی (VAR) این بازیکن را از زمین اخراج کرد تا پورتو دقایق پایانی بازی را ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد.

مهدی طارمی پس از این دیدار با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: «بی‌نهایت از همه هم تیمی‌هایم، کادرفنی، همه طرفداران پورتو و تیم داوری به دلیل دریافت کارت قرمزم عذرخواهی می‌کنم. قصد من این بود که به توپ ضربه بزنم و هرگز قصد آسیب زدن به بازیکن بنفیکا را نداشتم. در حال حاضر احساس غم و اندوه زیادی دارم. از اینکه در آن مقطع حساس بازی باعث ۱۰ نفره شدن پورتو شدم، عذرخواهی می‌کنم».

طارمی که تابستان اخیر از ریو آوه به پورتو پیوست، این فصل با به ثمر رساندن ۱۰ گل در ۲۲ بازی، دومین گلزن برتر تیم تحت‌هدایت سرجیو کونسیسائو به شمار می‌رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار