کد خبر: ۵۱۸۲۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

شاهین خوشنویسان کارآفرین برتر عنوان کرد : کارآفرینی به عنوان یکی از مؤلفه های مهم در اقتصاد مقاومتی مطرح شده است. تحریم های شدید اقتصادی و محدودیت های کسب و کار داخلی و ارتباطات خارجی، شرایطی را فراهم ساخت تا یکبار دیگر تفکر ناب ایرانی پا به عرصه وجود گذارد و راه حلی غافلگیرانه و اساسی را برای مقابله با این گونه فشارها ارائه دهد.

 

مدیر عامل شرکت موفق شویا سازان افزود : در حال حاضر یکی از مشکلات جدی اقتصاد ایران مسئله اشتغال است و این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های موفق در امر ابتکار در جذب سرمایه و ایجاد اشتغال مولد توانسته است در سال‌های اخیر گام‌های بلندی را در امر کارآفرینی بردارد.

 

خوشنویسان عنوان کرد : ایجاد رقابت سالم بین بنگاه‌های اقتصادی در جهت بهبود فضای کسب و کار از نکات حائز اهمیت در زمینه توسعه کارآفرینی است. متاسفانه در سالیان اخیر گاها شاهد شکل گیری رقابت های ناسالم هستیم‌ و واحدهای تولیدی و تجاری بجای ایجاد جو رقابتی سالم که منجر به ایجاد کیفیت و نیز اشتغال مولد باشد به سمت رقابت های ناسالم می‌روند.

 

این کارآفرین برتر با بیان اینکه شویاسازان با ایجاد ساختارشکنی در امر اشتغال افزود : این شرکت با ایجاد واحدهای تولیدی در شهرها و استان‌های مختلف که به صورت مستقل و تحت نظارت شرکت مادر مشغول به فعالیت هستند، سعی داشته به امر ایجاد اشتغال مولد که همواره از دغدغه های دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است کمک کند.

شاهین خوشنویسان در پایان گفت امیدوار است تا دستگاه های اجرایی با هموار سازی و تسهیل روند اداری ایجاد یا توسعه واحدهای تولیدی کمک به ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی داشته باشند تا شاهد ایجاد فضایی امن برای سرمایه گذاری سرمایه داران در تولید کشور باشیم.

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: