کد خبر: ۵۱۸۲۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
انتقاد دوومیدانی کار پارالمپیکی از پرداخت نشدن پاداش مسابقات جهانی امارات

یک دومیدانی کار پارالمپیکی پس از حضور در کیش بعد از یکسال دوری از تمرینات گفت: با شرایط خوبی که در کیش برای ورزشکاران فراهم شده به دنبال رکوردشکنی و کسب بهترین نتیجه در توکیو هستم.

به گزارش شفاف، امان الله پاپی اظهار کرد: بعد از یکسال دوری از تمرینات و مسابقات نخستین اردوی خود را از ۶ تا ۲۵ دی در کیش آغاز کردم که  شرایط راضی کننده و امکانات خوبی برای آماده‌سازی ورزشکاران پارالمپیکی فراهم شده است.

او که در پرتاب نیزه فعالیت می‌کند، درباره نحوه تمریناتش در کیش گفت: در یک ماهی که در کیش اردو داشتم تمرینات به حدی سنگین و فشرده بود که افت رکوردم به دلیل یک سال دوری از نمرینات و مسابقات جبران شد و شرایطم راضی کننده است.

این دوومیدانی‌کار پارالمپیکی اضافه کرد: در مسابقات جهانی امارات با پرتاب ۴۷ متر و ۸۰ سانتی متر به مدال نقره دست یافتم، سعی دارم این رکورد را تا ۴۹ متر ارتقاء و رنگ مدال خود را در پارالمپیک توکیو از نقره به طلا تغییر دهم.

پاپی پیرامون این پرسش که آیا از نظر تجهیزات دچار مشکل هستید یا خیر؟ گفت: زمانی که وارد کیش شدم نیزه جدید و استانداردی که توسط کمیته ملی پارالمپیک خریداری شده بود، دریافت کردم و الان با نیزه جدید تمریناتم را پیگیری می‌کنم.

وی در پایان با انتقاد از پرداخت نشدن پاداش مدال آوران مسابقات جهانی امارات در سال ۲۰۱۹، اظهار کرد:  در  شرایطی که به دلیل شیوع کرونا از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار نیستیم،  برای بهبود وضعیت ورزشکاران باید پاداش‌های ۲۰۱۹ پرداخت می‌شد، اما با گذشت ۲ سال هنوز هیچ خبری از این پاداش‌ها نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: