کد خبر: ۵۱۸۳۰۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

ابراهیم حیدری از اعطای بن خرید کتاب به چهار هزار نفر از مروجان، مربیان و تسهیلگران باشگاه‌های کتابخوانی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش شفاف، ابراهیم حیدری مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعطای بن خرید کتاب به چهار هزار نفر از مروجان، مربیان و تسهیلگران باشگاه‌های کتابخوانی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد. ​

حیدری گفت: به منظور تشویق و حمایت فعالان ترویج کتابخوانی به ویژه در مناطق کم برخوردار و روستاها، مبلغ یک‌میلیون ریال بن خرید کتاب در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران بن خرید کتاب اهدا می‌شود. این بن‌ها صرفاً در ایام نمایشگاه قابل‌استفاده خواهند بود.

به گفته این مقام مسئول، تسهیلگران و مربیان جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان و همچنین مروجان کتاب‌خوانی از تاریخ ۱ تا ۶ بهمن ماه - ایام برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی – می‌توانند با برخورداری از ۲۰ درصد تخفیف کتاب‌های مورد نیازشان را تهیه کنند.

بن خرید کتاب به صورت اعتبار خرید به کد ملی افراد اختصاص می‌یابد و این اعتبار فقط در زمان نمایشگاه کتاب در سامانه خرید کتاب به نشانی tehranbookfair.ir قابل استفاده است و با پایان نمایشگاه کتاب، بن‌ها از اعتبار ساقط خواهد شد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار