کد خبر: ۵۱۸۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به همت بخش بین‌الملل نمایشگاه، شاهد حضور هیئت مدیره فلوشیپ استانبول و مدیران فرهنگی طرح تدا خواهیم بود.

به گزارش شفاف، در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به همت بخش بین‌الملل نمایشگاه، شاهد حضور هیئت مدیره فلوشیپ استانبول و نیز مدیران فرهنگی طرح تدا در تالار گفت‌وگوی رویداد‌های آنلاین خواهیم بود.

در این راستا فرصتی مغتنم در اختیار ناشران و نویسندگان ایرانی قرار می‌گیرد تا از چگونگی بهره‌گیری از حمایت‌های متنوع یکی از بزرگترین گردهمایی‌های ناشران، آژانس‌های ادبی و فعالان حوزه صنعت، نشر تحت عنوان «فلوشیپ استانبول» و نیز «طرح تدا» استفاده کنند و از بسته‌های طلایی، نقره‌ای و برنز تعبیه شده در فلوشیپ و نیز گرنت مربوط به طرح تدا با خبر شده و از آن بهره بگیرند.

یادآور می‌شود ششمین دوره «فلوشیپ استانبول» به همت اتحادیه چاپ و نشر ترکیه و با همکاری وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه ۱۹ الی ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد و در آن ناشران و آژانس‌های ادبی کشور‌ها به منظور عقد قرارداد و فروش حق تالیف آثار به گفتگو می‌پردازند.

همچنین در روز شنبه چهارم بهمن ماه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ نشست «معرفی ظرفیت‌های فلوشیپ استانبول به صنعت نشر ایران» در بستر اسکای روم به نشانی https://www.skyroom.online/ch/tibf۲۰۲۱/istanbul و وبینار «معرفی طرح گرنت ایران، تدا ترکیه و طرح گرنت صربستان» از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰ در نشانی https://www.skyroom.online/ch/tibf۲۰۲۱/grant برگزار خواهد شد.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول بهمن آغاز و تا ششم بهمن ماه در سامانه tehranbookfair.ir ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار