کد خبر: ۵۱۸۴۰۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵

تیم ملی فوتسال کشورمان، اردیبهشت ماه سال آینده به هلند می‌رود تا ۲ بازی دوستانه با این کشور برگزار کند.

به گزارش شفاف، تیم ملی فوتسال کشورمان قرار بود در ماه‌های بهمن و اسفند چند بازی دوستانه با تیم‌های جمهوری آذربایجان، هلند، کویت و عراق برگزار کند؛ اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین لغو مسابقات جام ملت‌های آسیا، بازی با این تیم‌ها منتفی شد و به همین دلیل کمیته فوتسال در تلاش است تا در ماه‌های دیگر، تیم ملی به مصاف حریفان تدارکاتی برود.

ظاهرا هلندی‌ها دعوت نامه‌ای به فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال ارسال کرده‌ و خواستار برگزاری ۲ بازی دوستانه با تیم ملی ایران در اردیبهشت ماه سال آینده شده‌اند.

این موضوع بستگی به آن دارد که شیوع ویروس کرونا تا آن زمان چگونه باشد و اگر مشکلی پیش نیاید به احتمال بسیار زیاد، ملی پوشان فوتسال کشورمان اردیبهشت ماه به هلند می‌روند تا ۲ بازی دوستانه با تیم ملی این کشور برگزار کنند.

قرار بود تیم ملی فوتسال کشورمان، اسفند ماه و پیش از شروع جام ملت‌ها به کویت برود تا ۲ دیدار دوستانه هم با این تیم برگزار کند، اما به دلیل لغو رقابت‌های قهرمانی آسیا عملا بازی دوستانه با کویت هم منتفی شد.

اردوی تیم ملی فوتسال کشورمان بعد از ماه‌ها تعطیلی قرار است از روز چهارشنبه ۸ بهمن آغاز شود و تا روز سه شنبه ۱۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. این اردو در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار