کد خبر: ۵۱۸۴۳۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶

دنیای امروز ما خلاصه شده در تکنولوژی، زمان کم و کار زیاد است. در این میان همین تکنولوژی و زندگی ماشینی اتلاف وقت زیادی را برای ما به ارمغان می‌آورد، به همین دلیل در پنجاه سال گذشته خدمت پزشک در منزل در بسیاری از کشورها رونق پیدا کرده و در حال حاضر چند سالی است که در ایران هم پا گرفته است. در این مقاله می‌خواهیم شما را بیشتر با حرفه پزشک در منزل آشنا کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

پزشک در منزل ورامین

چرا ویزیت پزشک در منزل

با پیشرفت دنیای فناوری، همه نوآوری‌ها در زمینه‌های مختلف برای تسهیل فعالیت‌های بشری از جمله در زمینه پزشکی بیشتر شده است.

این امر واقعا به بیماران کمک می‌کند و کاملا قانع کننده است که خدمات پزشک در منزل ورامین در مقایسه با درما‌ن‌های معمولی که نیاز به حضور بیماران برای بررسی دارند، گزینه بسیار مناسبی است.در حال حاضر با کمبود زمان و ترافیک در شهرهای بزرگ، بیشتر افراد برای مراجعه به پزشک در هنگام بیماری و مشکلاتی مثل ترافیک شهری، دوری مطب یا مراکز درمانی از منزل، اتلاف زمان، آلودگی هوا، مناسب نبودن وضعیت بیمار به دلیل بیماری و همین‌طور در شرایط فعلی، با وجود بیماری کرونا بهترین حالت این است که بیمار در منزل و توسط پزشک منزل ویزیت شود.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با مزایای استفاده از خدمات پزشک در منزل که توسط استارت‌آپ هوم‌کا در ورامین ارائه می‌شود آشنا کنیم، پس با ما در ادامه این مطلب همراه شوید تا بیشتر و بهتر با فعالیت پزشک در منزل آشنا شوید.

 

هدف اصلی ارائه خدمات پزشک در منزل ورامین

هدف اصلی در امر پزشک در خانه، ارائه بهداشت و درمان در خارج از بیمارستان‌ها به روش صحیح است.

تمرکز اصلی بربهبود بیماری همراه با هزینه مقرون به‌صرفه است.

پزشک در منزل بعد از معاینه بیمار و تشخیص بیماری، یک برنامه درمانی تنظیم و در صورت لزوم شرایط مراقبت از بیمار را در منزل فراهم می‌کند.

 

از ویزیت پزشک در خانه در چه مواری می‌توان استفاده کرد؟

پزشک خانه می‌تواند پیشنهاد کند که آیا درمان خاصی برای انجام در خانه مناسب است یا خیر.

معاینات منظم، که برای شناسایی اثربخشی داروهای تجویز شده و شناسایی زود هنگام عوارض داروها کمک می‌کند. هنگامی که بیمار از تب، سرماخوردگی و سایر بیماری‌های رایج رنج می‌برد، ویزیت خانگی دکتر باعث کاهش استرس مراجعه به بیمارستان و انتظار برای مشاوره با پزشک می‌شود.

 

چه‌ بیمارانی از ویزیت پزشک در منزل ورامین بیشترین بهره را خواهند برد

بینارانی که از بیماری‌های مزمن مانند دیابت، بیماری‌های قلبی و فشارخون بالا رنج می‌برند.

بیماران مسن و بستری در منزل که سفرهای درون شهری به بیمارستان برایشان دشوار است.

با سبک زندگی پرمشغله امروز، خدمات پزشک در منزل در حال تبدیل شدن به یک قاعده روزمره است. نه تنها پزشک در حال مکالمه در وقت صرفه‌جویی می‌کند، بلکه امکان رزرو آنلاین نیز وجود دارد.

 

هفت مزیت ویزیت پزشک در منزل

۱. اولین مزیت در دسترس بودن مراقبت‌های پزشکی با کیفیت و راحت در خانه شما است.

۲. هزینه مشاوره کمتر و یا هم‌تراز با هزینه ویزیت بیمارستان است، بنابراین شما نه تنها در سفرهای درون شهری بلکه در قبض‌های پزشکی نیز پس‌انداز می‌کنید.

۳. پزشک خانگی مراقبت‌های پزشکی شخصی بیشتری را از بیمار انجام می‌دهد و هم‌دل‌تر است.

۴. همه بیمارها به بستری شدن در بیمارستان نیاز ندارند اما به دلیل عدم حمایت در خانه و عدم آشنایی همراهان با خدمات پزشکی مورد نیاز بیمار، بیماران برای مراقبت‌های پزشکی به بیمارستان می‌روند.

در چنین مواردی ثابت می‌شود که ویزیت پزشک در خانه بسیار سودمند است، زیرا آن‌ها به راحتی می‌توانند در خانه مراقبت‌های پزشکی را ارائه دهند.

۵. پزشکان در منزل برای افراد مسن یک مزیت محسوب می‌شود، زیرا آن‌ها کسانی هستند که بیشتر به مراقبت‌های پزشکی نیاز دارند و هم‌چنین کسانی هستند که بیشترین مشکل را در سفرهای درون شهری دارند.

۶. هیچ صف انتظاری برای مراجعه به مطب دکتر وجود ندارد.

مطب دکتر را می‌توان شلوغ‌ترین مکان در خدمات پزشکی دانست، زیرا هر کسی برای سلامتی یا درمان بیماری خود به پزشک احتیاج دارد و بررسی بیماران مدت نسبتا طولانی زمان می‌برد، بنابراین باعث می‌شود صف انتظار بسیار طولانی شود.

به همین دلیل قانع کننده‌تر آن است که برای هرگونه درمان، ویزیت پزشک در منزل را انتخاب کنید.

۷. هنگام بیماری در خانه هستید. هیچ چیز نمی‌تواند احساس خوبی به شما بدهد جز اینکه در هنگام بیماری در خانه بمانید. مراجعه به مطب پزشک یا مراکز درمانی ممکن است ایده خوبی نباشد، خصوصا وقتیرباید منتظر تمام شدن صف انتظار باشید.

بنابراین تلفن را بردارید و با یک تماس برای خدمات پزشک در منزل با ما تماس بگیرید و یه از طریق سایت به صورت آنلاین اقدام به رزرو وقت نمایید.

 

چه انتظاراتی از پزشک در منزل ورامین داریم؟

پزشک درمنزل و ویزیت خانگی با تمام نیازهای بیماران، در ارائه خدمات پشتیبانی از پرسنل یا پزشکان به بیماران را می‌توان به درستی ارائه داد.

در هنگام بروز بیماری، مراجعه به پزشک متخصص و نزدیک‌ترین بیمارستان از موارد اصلی است که به‌خصوص در یک وضعیت بسیار ناخوشایند به ذهن شما خطور می‌کند.

در این هنگام شما می‌توانید به راحتی با هوم‌کا ارتباط برقرار کرده و پزشک مورد نظر خود را برای زمان مناسب رزرو کنید.

هدف اصلی تشخیص اولیه، و در صورت نیاز تجویز آزمایش‌های مورد نیاز است.

کل خدمات برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی اولیه، مراقبت‌های پس از بستری در بیمارستان و مدیریت بیماری‌های مزمن و هم‌چنین خدمات متحد در آسایش در منزل بیمار طراحی شده است.

 

هزینه ارائه خدمات پزشک در منزل

تعرفه ویزیت در منزل هوم‌کا، براساس شرایط بیمار و اقدامات لازم متفاوت است و شامل چندین پکیج مثل پکیج اقتصادی، استاندارد و پکیج ویژه هوم‌کا می‌باشد و شما می‌توانید برای اطلاع از خدمات و تعرفه پزشک در منزل و دیگر خدمات با شماره تلفن شرکت تماس گرفته و یا از طریق سایت از تمامی تعرفه‌ها اطلاع کسب کنید و به صورت آنلاین ثبت درخواست انجام دهید.

هم‌چنین شما می‌توانید براساس نیاز خود پزشک خانم و یا آقا درخواست نمایید.

پزشک در منزل ورامین

نحوه آماده سازی برای خدمات پزشک در منزل

برای کمک به این‌که اولین ویزیت پزشک در منزل به راحتی انجام شود در این‌جا چند نکته وجود دارد:

در مورد تاریخچه پزشکی بیمار و هم‌چنین بیماری‌های فعلی خود با صراحت صحبت کنید تا کمک به پزشک در تشخیص دقیق و تجویز داروی مناسب یا اقدام مناسب و به‌موقع انجام شود.

از یک عضو خانواده بخواهید هنگام مراجعه پزشک برای پاسخ‌گویی به سوالات در آن‌جا حضور داشته باشد.

همه نسخه‌های مورد نیاز و آزمایش‌ها را به عنوان این‌که قرار است به پزشک ارائه دهید نگه‌داری کنید، اطلاعات پزشکی خود در مورد بیماری را به پزشک ارائه دهید.

از پوشیدن لباس‌های تنگ خودداری کنید و لباس‌های راحت و آزاد بپوشید، زیرا پزشک ممکن است یک معاینه جامع انجام دهد.

 

ویزیت پزشک در منزل چه مزایایی برای سالمندان دارد؟

پزشک در منزل معمولا ارزان‌تر، راحت‌تر و موثرتر از خدمات ارائه شده در بیمارستان است.

استفاده از برخی لوازم و فناوری‌ها در حوزه سلامت و درمان برای برخی بیماران لازم است ولی اگر در بیمارستان یک‌سری از این فناوری‌ها مورد استفاده قرار گیرد که موجب افزایش هزینه‌های بیمارستان می‌گردد.

 

 

پزشک در منزل ورامین با مجموعه هوم‌کا

استارات‌آپ هوم‌کا ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی، با هدف راحتی و آرامش هم‌وطنان در هنگام بیماری است که شرایط بسیار مناسبی را فراهم کرده است تا بیماران در منزل توسط پزشک منزل معاینه، چکاپ کامل و در صورت نیاز آزمایش شوند. در حال حاضر هوم‌کا در شهرهای تهران و کرج فعالیت می‌کند.

هدف این مرکز ارائه خدمات درمانی در منزل و کاهش رفت‌وآمد و سفرهای درون شهری بیماران و هم‌چنین جلوگیری از تجمع در مراکز درمانی است.

خدمات هوم‌کا شامل: آزمایش در منزل که خود به بخش‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود مثل، آزمایش چربی، قند خون، شمارش سلول‌های خونی، دیابت، کبد، کلیه و ادرار، تیروئید، نمونه گیری، دیگر فعالیت‌ها مانند: تست کرونا در منزل، تست ژنتیک، تست اعتیاد، زدن سرم، چکاپ کامل زنان، چکاپ کامل مردان در منزل، فیزیوتراپی در منزل و... است، که برای اطلاعات بیشتر در مورد پارامترهای آزمایش‌ها و آشنایی با دیگر خدمات درمانی می‌توانید به مقاله‌های اختصاصی موجود در سایت مراجعه کنید.

 

برای درخواست این خدمت می توانید از طریق شماره‌ی  ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹5 با همکاران ما در ارتباط باشید و یا از طریق سایت   www.homeca.ir اقدام به رزرو خدمت به صورت آنلاین نمایید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار