کد خبر: ۵۱۸۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

عضو شورای شهر تهران گفت: عملکرد بودجه غیرشفاف است و بودجه‌ای که تخصیص یافته در محل خود هزینه نمی‌شود و این انحراف بودجه به شورا گزارش نشده است.

به گزارش شفاف، حجت نظری عضو شورای شهر تهران در جلسه علنی امروز شورای شهر اظهار کرد: به نظر می‌رسد تا به امروز تحقق درآمد بودجه سال ۹۹ نسبت به پیش بینی اولیه کمتر بوده و باید در تصویب بودجه، چراغ راه ما باشد.

وی افزود: همچنین عملکرد بودجه غیرشفاف است و بودجه‌ای که تخصیص یافته در محل بودجه هزینه نمی‌شود و این انحراف بودجه هم به شورا گزارش نشده است.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: بودجه سال ۱۴۰۰ رویایی بسته شده و به نظر من این بودجه محقق نخواهد شد. به همین دلیل تقاضا دارم اعضا یا بودجه را رد کنند یا اینکه بودجه‌ریزی عملیاتی مشخص کنند.

وی گفت: سرفصل بودجه ورزش همگانی از بودجه حذف شده و در پیش بینی بودجه مصوبات شورا و برنامه‌های اولویت محور مشخص نشده است.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: البته در نحوه کسب درآمد در بعضی موارد شفافیت وجود ندارد و چند ماه پیش شورا لیستی از اموال شهرداری را منتشر کرد که امکان فروخته شدن دارد، اما تنها یک ملک که متعلق به خانه شهرداران بوده  خریدار و مبلغ آن مشخص نیست فروخته شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار