کد خبر: ۵۱۸۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴

پویش هنر «سرزمین من»، جهت جلب مشارکت کاربران فضای مجازی در تولید و نشر گسترده محتوا اجرا می‌گردد.

به گزارش شفاف،  این روز‌ها که به خاطر شیوع ویروس کرونا، هنرمندان بسیاری در فضای خصوصی و آتلیه خود، مشغول فعالیت و خلق اثر هستند، موسسه توسعه هنر‌های تجسمی معاصر با همکاری معاونت فناوری اطلاعات، نمایشگاهی را در فضای مجازی با دریافت عکس آثار جدید هنرمندان برپا خواهد کرد.

بخشی از آثار پویش هنر «سرزمین من» از ۵ تا ۳۰ دی ماه به صورت کیوریتوری در موسسه توسعه هنر‌های تجسمی معاصر گردآوری شده که از روز ۵ بهمن ماه به صورت نمایشگاه مجازی در صفحه اینستاگرام موسسه توسعه هنر‌های تجسمی، صفحات پربازدید اینستاگرام و همچنین خبرگزاری‌ها و سایر رسانه‌های معتبر نمایش داده خواهد شد.

هنرمندان علاقه‌مند به حضور در پویش از تاریخ ۵ بهمن ماه به سه روش می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. روش  نخست، ثبت نام و ارسال اثر توسط مخاطبان در تارنمای پویش، دوم ارسال اثر توسط مخاطبان درشبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های مجاز و سوم از طریق ارسال فایل به دبیرخانه هنری از طریق ایمیل info@civa.ir.

بدیهی است، در پویش‌های ملی، انتخاب شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های فیلتر شده برای جذب اثر، ممنوع است.

گفتنی است باز نشر و نمایش آثار در این پویش اینگونه است که از همان مراحل ابتدایی دبیرخانه هنری، ضمن رصد و غربالگری، آثار برتر را از طریق رسانه‌های مشارکت کننده پویش بازنشر می‌ کند و با داغ کردن محتوا‌ها در پلتفرم‌های مشارکت کننده زمینه تحقق پویش درموضوع مورد نظر و بازدید محتوا را فراهم می‌آورد. نمایش آثار در فضای مجازی صورت خواهد گرفت و هر پست، فقط به معرفی یک هنرمند و آثار جدیدش خواهد پرداخت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار