کد خبر: ۵۱۸۵۳۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

منبعی در ارتش سوریه از حمله عناصر ترورریستی مستقر در مناطق تحت اشغال آمریکا به نیرو‌های ارتش سوریه خبر داد.

                          ۳ کشته در حمله تروریست‌ها به نیرو‌های ارتش سوریه

به گزارش شفاف، رسانه‌های سوریه از جان باختن نیرو‌های ارتش این کشور در حمله غافلگیرانه تروریست‌های مستقر در مناطق اشغالی آمریکا خبر دادند.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) یکشنبه شب به نقل از یک منبع نظامی در ارتش این کشور گزارش داد که حدود ساعت ۱۳:۴۰ به وقت محلی امروز اتوبوس حامل نظامیان در جاده «دیرالزور-تدمر» در منطقه «المالحه - الشولا» هدف تیراندازی گروهی از تروریست‌هایی قرار گرفتند که از منطقه «التَنف» آمده بودند.

به گفته این منبع، در جریان این تیراندازی سه تن از نظامیان کشته شده و ده نفر دیگر زخمی شده‌اند.

منطقه التنف در شرق سوریه و در منطقه مثلث مرزی سوریه اردن و عراق قرار دارد. ائتلاف آمریکا طی سال‌های گذشته این منطقه را اشغال و در آن پایگاه‌های نظامی و باند فرودگاه برای هواپیما‌های نظامی خود احداث کرده است.

به رغم سلسله عملیات‌های پاکسازی ارتش سوریه در صحرای مرکزی این کشور، تروریست‌ها بار‌ها از منطقه تحت اشغال آمریکا برای حمله به نیرو‌های ارتش سوریه و متحدان آن استفاده کرده است که آخرین بار، دو اتوبوس حامل نیرو‌های سوریه را هدف قرار دادند که بر اثر آن شماری کشته و تعدادی زخمی شدند

ایالات متحده آمریکا در سایه درگیری دولت سوریه با تروریست‌ها در جبهه‌ها و مناطق مختلف، از شرایط به وجود آمده در طول نزدیک به ده سال گذشته سوء استفاده کرده و دست به اشغال مناطق شمال شرقی و شرقی سوریه زده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار