کد خبر: ۵۱۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴

همزمان با غرق شدن اردوگاه‌های آوارگان در مرز سوریه و ترکیه در گل و لای ناشی از شرایط جوی، سرکرده تروریست‌های هیئت تحریر الشام در یکی از اردوگاه‌های این منطقه دیده شده است.

به گزارش شفاف، شبکه خبری المیادین اعلام کرد که ابو محمد الجولانی، سرکرده تروریست‌های هیئت تحریر الشام (جبهة النصره سابق) در یکی از اردوگاه‌های آوارگان در ادلب در مقابل انظار عمومی ظاهر شده است.

بازدید الجولانی از این اردوگاه درحالی صورت گرفته است که اخیراً وزیر کشور ترکیه از این اردوگاه‌ها بازدید کرده است.

طبق اعلام رسانه‌های وابسته به هیئت تحریر الشام، الجولانی به منظور اطلاع از وضعیت اردوگاه‌های مذکور که اخیراً به دلیل شرایط جوی در گل و لای غرق شده، از این منطقه بازدید کرده است اما حضور وی با لباس‌های تمیز و مرتب در میان چادرهای فرو رفته در گل و لای تمسخر فعالان در شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت و معتقدند که این حضور هیچ ارتباطی به وضعیت اردوگاه‌ها ندارد.

طبق گفته فعالان، الجولانی در مکانی دیده شده است که دارای برق بوده و همچنین در میان چادرهایی ظاهر شده است که هیچ آثاری از سیل بر روی آنها دیده نمی‌شود و هیچ آسیبی به آنها وارد نشده است.

این اقدام الجولانی تمسخر فعالان را به همراه داشت و آنها معتقدند که سرکرده هیئت تحریر الشام در تلاش است تا خودش را در مناطق تحت کنترل گروهش، "حامی" غیرنظامیان معرفی کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: