کد خبر: ۵۱۸۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸

سرمربی پرسپولیس گفت: مشکلات زیادی وجود دارد اما باید بجنگیم و شرایط‌ را برای خودمان جوری رقم بزنیم که از این مشکلات عبور کنیم.

به گزارش شفاف، یحیی گل محمدی پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم. حتی گل دوم را هم می‌توانستیم بزنیم اما روی دو ایستگاهی، حریف توانست استفاده کند. دو بار روی دروازه ما آمدند و هر دو بار هم متاسفانه گل خوردیم. در زمینی که فوتبال بازی کردن روی آن سخت است، هر چقدر هم تلاش کردیم تا جبران کنیم متاسفانه بی نتیجه بود و به تیم آلومینیوم تبریک می‌گویم.

او ادامه داد: به هر صورت باید بیشتر کار کنیم و بیشتر حواس‌مان جمع باشد چون بالاخره یک سری مشکلات وجود دارد و کاری که باید انجام دهیم این است که تمرکزمان روی کار و تمرینات‌مان باشد و در ادامه بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با بازی دادن شیری و حسینی در خط دفاع و استفاده نکردن از محمد انصاری گفت: انصاری هنوز شرایط بازی ندارد و حداقل باید چند بازی تدارکاتی انجام دهد. ریسک بالایی است بخواهد در این بازی‌های سخت برای ما بازی کند و با خودش هم صحبت کردم و حاضر نیستم چنین ریسکی کنم که خدایی نکرده دوباره مصدوم شود. به هر صورت دو دفاع وسط اصلی‌مان را به خاطر شرایطی که در بازی قبل برای‌مان به وجود آوردند و باعث مصدومیت این دو بازیکن ما شدند، نداشتیم.

او اضافه کرد: هر چه داشتیم در خط دفاعی و حمله استفاده کردیم اما در هر صورت اتفاقاتی که از گذشته برای ما افتاده تبعات دارد و این تبعات را داریم می‌گذرانیم و متاسفانه شرایطی داریم که تا می‌توانیم باید تحمل کنیم و سر سختانه دنبال این باشیم که تمرکزمان را از دست ندهیم و راه‌مان را ادامه دهیم. مشکلات زیادی وجود دارد اما باید بجنگیم و شرایط‌ را برای خودمان جوری رقم بزنیم که از این مشکلات عبور کنیم.

گل محمدی درباره رفتن رسول پناه گفت: رفتن او دردی را از ما دوا نمی‌کند. او چند ماه اینجا بود و مشکلات زیادی برای باشگاه به وجود آورد و با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد. کارش دیگر تمام شد و هیچکس هم نمی‌آید بپرسد چرا این کارها را کردی و چرا این اتفاقات افتاد. متاسفانه امسال شرایطی را برای پرسپولیس رقم زدند که قبلا هم درباره‌اش گفتم. نمی‌خواستند امسال تیم ما نتیجه بگیرد و پنجمین قهرمانی را به دست بیاورد و دلیل اصلی‌اش همین است. 
او اضافه کرد: هیچ دلیلی ندارد با تیمی که برای فوتبال کشورمان آبرو و اعتبار جمع کرده، چنین کاری کنند. طبیعی نیست بعد از فینال چنین مشکلاتی برای پرسپولیس بیاید و فکر می‌کنم دست‌های زیادی در کار بود که نگذارند این تیم به راهش ادامه دهد. هیچکس هم نیست جواب دهد و تبعات تصمیم‌گیری‌های گذشته را داریم می‌گذرانیم. بازیکنان‌مان یکی یکی از دست‌مان رفتند و بعدش هم بیانیه می‌دادند که رفتن بازیکنان تاثیری در روند باشگاه ندارد. بیانیه مسخره‌ای دادند و کارهایی که انجام دادند را با این بیانیه توجیه کنند. 
سرمربی پرسپولیس در پاپان عنوان کرد: تبعات این مشکلات در تیم وجود دارد و تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که بیشتر تلاش کنیم و تمرکزمان روی کارمان باشد و چاره‌ای نداریم. حق نداریم نسبت به احساسات 40،50 میلیون هوادار بی تفاوت باشیم و باید سعی کنیم از این مشکلات عبور کنیم و آینده خوبی برای این باشگاه رقم بزنیم. نباید در مورد تیم‌ها تبعیض قائل شویم. برای یک تیم چهار من مسئول پولدار و متمول می‌گذارند و نمی‌گذارند آب در دل تیم تکان بخورد و هیچ مشکلی احساس کنند. در یک تیمی هم مثل ما آدم‌های ضعیفی می‌گذارند که باشگاه را شخم زدند و رفتند و کسی هم نیست که بگوید چرا این کارها را می‌کنند و این اتفاقات افتاد. در هر صورت باید این مشکلات را یکی یکی سپری کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: