کد خبر: ۵۱۸۶۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران در مورد اضافه سازه و عدم پرداختی اجاره نسبت به بخش مازاد قرارداد اولیه ورود جدی‌تری داشته باشد.

///

به گزارش شفاف، حجت نظری رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگویی، اظهار کرد: در حال حاضر عمده مشکل ما، اضافه متراژ باملند است که سازنده و بهره‌بردار از توافق اولیه با شهرداری، در قراردادی که منعقد شده بود فراتر رفتند  و ابهامی که وجود دارد این است که چطور می‌توان این قرارداد را به روز کرد؟

وی ادامه داد: متاسفانه در این حوزه،  شهرداری تهران آمار دقیق درست و به روز را به ما ارائه نمی‌کند و همین موجب شده که  همچنان نمی‌توانیم درباره مسئله باملند تصمیم مناسب و درستی بگیریم. همچنین عدم شفاف سازی و ارائه آمار از سوی شهرداری باعث شده نتوانیم مسیری را طراحی کنیم که مسیر حقوق از بین رفته شهر بازگردانده شود.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: در همین راستا لازم است که شهرداری تهران در مورد اضافه سازه و عدم پرداختی اجاره نسبت به بخش مازاد قرارداد اولیه ورود جدی‌تری داشته باشد و پرسش‌های اعضای شورای شهر را پاسخ دهد. البته مردم بدانند که ما تا انتها این موضوع را دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار