کد خبر: ۵۱۸۶۱۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

کادر فنی تیم والیبال شهرداری گنبد و ۲ بازیکن خاطی این تیم به دلیل حواشی بازی مقابل هراز آمل به کمیته انضباطی خواهند رفت.

به گزارش شفاف، روز یکشنبه در آخرین بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال تیم‌های شهرداری گنبد و لبنیات هراز آمل در خانه والیبال به مصاف هم رفتند. در ست دوم این بازی، صحنه‌ای رخ داد که داور خطای تور بازیکن تیم هراز آمل را اعلام کرد؛ اما بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال هراز آمل معتقد بود که داور اشتباه کرده است و امتیاز و توپ باید در اختیار تیم هراز آمل قرار بگیرند. در پی همین موضوع درخواست ویدیو چک کرد و در بازدید مجدد صحنه، داور توپ و امتیاز را با هم به سود شهرداری گنبد اعلام کرد؛ اما سرمربی تیم هراز آمل چنین اعتقادی نداشت و باز هم از داور خواست تا صحنه بازبینی شود. بعد از بازبینی دوم، داور رای خود را برگرداند و توپ و امتیاز را به سود هراز آمل اعلام کرد تا آن چه نباید می‌شد، بشود.

تیم والیبال شهرداری گنبد هم به تصمیم داور معترض شدند و حدود ۱۵ دقیقه از بازی به اعتراض‌ها و جنجال‌های نیمکت تیم شهرداری گنبد گذشت. در میان اعتراض‌های کادر فنی تیم شهرداری گنبد، عظیم جزیده، سرمربی تیم شهرداری گنبد به یک باره از شدت عصبانیت بطری آب را به سمت نیمکت تیمش پرتاپ کرد و اعتراض‌های خود را به هر شکلی که بود، نشان داد.

اما این پایان اعتراض‌ها نبود و در ادامه ۲ بازیکن تیم شهرداری گنبد هم به شدت عصبی و به رای داور  معترض بودند. در واقع می توانیم بگوییم داور این مسابقه در به وجود آمدن اعتراض ها و رفتارهای ناشایست بی تقصیر نبود؛ اما از حق نگذریم که مدیریت روانی تیم بر عهده سرمربی تیم است و وقتی سرمربی از کوره در برود، بازیکن هم از سرمربی خود تبعیت خواهد کرد.در ادامه مسابقه، ناظر فدراسیون وارد زمین بازی شد تا جو به وجود آمده را آرام کند که این اتفاق نیفتاد. به هرحال هرچه که بود، داور بازی توپ و امتیاز  را به هرازی‌ها داد تا بازی ادامه پیدا کند. در ادامه بازی هم شهرداری گنبد توانست ۳ بر یک پیروز میدان شود.

بعد از اتمام بازی، کارت‌های بازی کادر فنی و ۲ بازیکن شهرداری گنبد از سوی ناظر بازی دریافت شد تا برای بررسی و اعلام نظر فدراسیون والیبال در خصوص رفتار تیم شهرداری گنبد در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرند.

پیش بینی می‌شود جریمه سنگینی در انتظار کادر فنی و بازیکنان خاطی شهرداری گنبد باشد. اما باید به این نکته توجه کنیم که چرا والیبال کشور ما پیشرفت خوبی داشته؛ اما رفتار ورزشی ما هنوز پیشرفت نکرده است؟

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: