کد خبر: ۵۱۸۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

 

شاهین خوشنویسان کارآفرین برتر کشور گفت مسائل اقتصادی بویژه در یک سال گذشته سبب شده تا سرمایه‌های کشور به سمت بازارهای غیر مولد سوق پیدا کند و یا در مسیر غیر از تولید ملی جریان داشته باشد.

وی افزود حمایت از تولید و ایجاد اشتغال هموار از موارد مورد توجه دولت و رهبری بوده است.

حال آن که عدم ثبات در بازار باعث شده تا افراد با سرمایه مشخص ریسک حضور در جهش تولید را نپذیرند.

مدیریت شرکت شویا سازان کلاهبرداری اینترنتی بعضی از شرکت‌ها و اشخاص را که با اعطای نمایندگی غیر قانونی و یا با استفاده از جعل نام شرکت‌های بزرگ تولید مواد شوینده سعی در لطمه زدن به تولید و اقتصاد کشور دارند را محکوم نمود و افزود در سالی که سال جهش تولید نام‌گذاری شده است در مجموعه شویاسازان بستری مهیا کرده‌ایم که افراد با اندک سرمایه و امکانات اولیه بتوانند واحد تولیدی خود را راه‌اندازی کرده و شاهد پیشرفت هر چه بیشتر اقتصادی کشور عزیزمان ایران باشیم.

این کارآفرین گفت شرکت شویاسازان با این رویکرد که افراد با سرمایه و امکانات متناسب با خود می‌توانند واحد تولیدی خود را راه‌اندازی کنند توانسته در چند سال گذشته ده‌ها واحد تولیدی را در مناطق محروم راه‌اندازی کرده و موجب اشتغال جوانان کشور گردد.

 شاهین خوشنویسان در پایان از افراد واجد شرایط خواست تا جهت بهره‌مندی از این ظرفیت به وب سایت مجموعه به نشانی https://www.shooyasazan.com مراجعه نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار