کد خبر: ۵۱۸۶۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵

قایق بادی اورجینال از سری جدید محصولات بادی شرکت اینتکس می باشد که با طراحی حرفه ای و خاص برای استفاده تمامی گروه های سنی  ساخته شده است. این محصول بی نظیر به دلیل برخورداری از بدنه ای محکم و مقاوم جایگزین قایق های دیگر شده است و امروزه استفاده از آن گسترده تر و بیش تر بوده است.

قایق بادی اورجینال

قایق بادی اورجینال از سری جدید محصولات بادی شرکت اینتکس می باشد که با طراحی حرفه ای و خاص برای استفاده تمامی گروه های سنی  ساخته شده است. این محصول بی نظیر به دلیل برخورداری از بدنه ای محکم و مقاوم جایگزین قایق های دیگر شده است و امروزه استفاده از آن گسترده تر و بیش تر بوده است. چنانچه دارای یک محوطه آب و یا امکان برخورداری از تفریحات آبی را دارید این قایق بادی اورجینال را تهیه کنید و به نهایت آرامش برسید. این محصول برای گشت و گذار در آب های آرام و خروشان ساخته شده است و تمامی سازگاری های لازم به جهت این استفاده را دارد. همچنین می تواند برترین نوع محصولات بادی موجود و در دسترس افراد باشد و بتواند در مدت زمان طولانی کاربرد های بسیار زیادی داشته باشد.

قایق بادی اورجینال بدنه ای با طول عمر بالا دارد و به دلیل این مقاومت زیاد قادر به داشتن طول عمر بالا نیز بوده است. همچنین این محصول منحصر به فرد از آن جایی که در دسترس افراد برای برخوردار از محیطی آرامش بخش در آب های آرام قرار می گیرد قادر خواهد بود که با محیط سازگار باشد و هیچ گونه آسیبی نبیند. این محصول گونه های مختلفی دارد و از قایق بادی حرفه ای تا محصولات ساده تر را شامل می شود گونه های منحصر به فرد و حرفه ای دارای بدنه هایی با مقاومت بالا می باشند که برای تمرین قایقرانی و یا مسابقات به کار می روند. این گونه محصولات از طراحی با استحکام بالایی برخوردار است و سعی در آن می شود که در مدت زمان بسیارطولانی کاربرد داشته باشد.

مطالب زیادی درباره قایق بادی اورجینال وجود دارد که با هم به بررسی آن می پردازیم.

قایق بادی اورجینال

برخورداری از طراحی حرفه ای در قایق بادی اورجینال

قایق ها وسیله لازم و ضروری در رفتن به سفر به مناطق آب های آرام است و سعی در آن می شود که به گونه ای باشد که تمامی نیاز های افراد را مهیا سازد. همچنین قادر به ایجاد یک فضای امنیتی و در نهایت آرامش برای استفاده کنندگان خواهد شد. این محصول از مواد اولیه مرغوبی تهیه شده است که سطح آن را اشکالی تشکیل داده اند و می تواند در نهایت سادگی و یا در نهایت زیبایی و خاص بودن باشد. گونه های مختلف قایق بادی اورجینال دارای طراحی های مختلف می باشند و اغلب آن ها به دلیل ساختار کشیده ای که دارند به صورت باریک و نوک تیز می باشند.

شتاب موجود در طراحی قایق بادی اورجینال زیاد می باشد. به طوری که با قایق های دیگر و جنگی رقابت می کند. این محصول دارای ساختاری کشیده است که با توجه به داشتن نوک تیز می تواند موج ها را بشکافد و به راحتی در بین آب ها عبور کند. این در حالی است که این محصول قادر به شرکت در مسابقات قایقرانی خواهد بود و راحت ترین حالت برای استفاده از آن وجود دارد. توجه به بدنه مقاوم و با دوام یکی از ویژگی هایی می باشد که در نظر گرفتن آن حائز اهمیت است. این بدنه خاص در عبور از آب و در داخل فضای آبی دچار آسیب نخواهد شد و شرایط برای داشتن طول عمر بالا مهیا می باشد. در نتیجه افرادی که تصور می کنند بدنه از نازک و آسیب پذیر است و به دلیل بادی بودن بدنه خرید این محصول را انجام نمی دهند دارای آگاهی کامل خواهند شد.

برخی از قایق های بادی ساختاری جنگی دارند و برای جستجو در آب ها به کار می روند. این محصول با دوام ترین و خاص ترین محصول بادی در سال های اخیر بوده است که شتاب زیادی دارد و می تواند دارای ظرفیت های یک یا دو نفره باشد. چرا که در این گونه محل ها نمی توان تعداد زیادی از افراد را به همراه داشت و از این رو از بروز خطر نیز جلوگیری می شود. برخورداری از بدنه کشیده و دراز محصول سبب می شود تا سرعت آن در آب های خروشان نیز زیاد شود و به این ترتیب تعقیب و گریز در آب ها به وسیله آن صورت می گیرد. راحت بودن حرکت در آب ها به وسیله قایق بادی اورجینال و حرفه ای جزو مزیت های حائز اهمیتی است که امروزه به آن توجه بیش تری شده است و محصول را جایگزین محصولات دیگر کرده است.

قایق بادی اورجینال

اجزای همراه قایق بادی اورجینال

قایق بادی اورجینال دارای برخی وسایل جانبی است که برخی از آن ها بر روی بدنه نصب شده اند و برخی دیگر به همراه محصول به خریداران داده می شود. این امکانات در قایق بادی اورجینال و حرفه ای وجود دارد و برخی دیگر که از ساختاری ساده تشکیل شده اند فاقد چنین امکاناتی می باشند. تنها وسیله جانبی که در بین تمامی این دسته بندی مشترک است طناب نجات می باشد که بر روی بدنه تمامی قایق های بادی نصب شده است و به وسیله آن می توان در زمان خطر به کمک افراد رسید. با توجه به این که علاقه مندان تمایل به خرید این محصول برای استفاده مداوم در آب ها دارند تولید کنندگان محصول را با داشتن طناب نجات در اختیار آن ها قرار می دهند تا در صورت واژگون شدن قایق به داخل آب و ایجاد خطر مشکلات ناشی از این گونه موارد را به حداقل برسانند.

طناب نجات طناب محکمی است که بر روی دور محصول کشیده شده است. این طناب محکم در زمان نجات دادن و به بیرون کشیدن افراد از داخل آب به کمک آمده و برای این کار دچار پارگی نخواهد شد. در نتیجه علاقه مندان قادر خواهند بود که این وسیله کاربردی را در بهترین شرایط استفاده نمایند.

برخی دیگر از قایق بادی اورجینال که حرفه ای بوده است دارای اجزای دیگری می باشند. تور ماهیگیری می تواند یکی از این اجزا بوده باشد که بر روی قایق بادی اورجینال نصب می شود و متصل است. در صورت مورد استفاده قرار دادن اتصال جدا می شود و وسیله مورد نظر برای به کار گیری آمده می گردد. طناب نجات و تور ماهیگیری بر روی بدنه نصب شده اند و لازم و ضروری هستند.

اما به طور کلی برخی دیگر از لوازم جانبی که در کنار محصول به خریداران داده می شود از اهمیت بسیار زیاد تری برخوردار بوده است. از آن جایی که بدنه بادی می باشد و برای راه اندازی آن نیاز به پمپ باد است برخی از محصولات حرفه ای در کنار خود دارای پمپ باد می باشند که خریداران با خرید آن را نیز صاحب می شوند. در این صورت با به دست آوردن محصول می توان به راحتی و در مدت زمان کوتاه بدنه را به حالت اصلی خود در آورد و مورد استفاده نیز واقع گردانید. وجود پمپ باد لازم و ضروری است در غیر این صورت می بایست در زمان خرید قایق بادی اورجینال یک پمپ بادی نیز به صورت مجزا تهیه کرد.

وجود پمپ بادی به دلیل آن است که در زمان استفاده و بر اثر کم شدن باد بدنه بتوان بدون مشکل مجدد بدنه را راه اندازی نمود و پر از باد کرد. این در حالی می باشد که در نبود پمپ باد مجدد باید به مراکز فروش قایق بادی اورجینال مراجعه کرد و به راه اندازی بدنه پرداخت. بدنه از طریق محفظه ای که بر روی آن ایجاد شده است باد می شود و این محفظه به پمپ باد متصل می گردد و کار خود را انجام می دهد.

وجود پارو در کنار قایق بادی اورجینال

یکی دیگر از با اهمیت ترین وسایلی که در کنار محصول در زمان خرید به افراد داده می شود پارو می باشد. پارو بسیار حائز اهمیت و ضروری است به طوری که با نبود آن قدرت حرکت قایق بادی اورجینال از بین می رود. همچنین جهت گیری این محصول در آب ها به وسیله پارو انجام می شود. این بخش از محصول که دارای ارتباط دائمی با آب است از جنس آلومینیوم می باشد که در صورت روند استفاده دائمی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود. در نتیجه یکی از با دوام ترین بخش های موجود در قایق بادی اورجینال بوده است.

پارو دارای جایگاه مناسبی بر روی بدنه می باشد که به دو دلیل بر روی آن نصب می شود. یکی از دلایلی که محل مشخص بر روی بدنه برای پارو ایجاد شده است این است که در زمان استفاده نکردن از قایق بادی اورجینال بدنه پارو گم نشود و دچار آسیب نیز نگردد. همچنین اهرم های نگه دارنده پارو در دو طرف قایق بادی اورجینال قرار دارد که به ایجاد تعادل لازم در زمان استفاده از محصول کمک می کند. این تعادل سبب می شود تا محصول به داخل آب واژگون نشود و برنگردد. در نتیجه راحت تر و بهتر می توان آن را مورد استفاده دائمی قرار داد.

خرید قایق بادی اورجینال

اگر به دنبال مرکزی معتبر و مطمئن برای خرید قایق بادی اورجینال می باشید می بایست به نمایندگی های فروش محصولات بادی مراجعه کنید که محصولات بادی اینتکس را به فروش می رسانند. این مراکز قایق بادی اورجینال را با برند های معتبر و خاص وارد بازار می کنند و محلی مطمئن برای خرید می باشند. امکان خرید اینترنتی و سفارش محصول نیز وجود دارد و به این صورت علاقه مندان قادر به خرید قایق بادی اورجینال به صورت غیر حضوری و سریع می باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار