کد خبر: ۵۱۸۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱

رئیس رسانه ملی از شهید سپهبد سلیمانی به‌عنوان قهرمانی ملی یاد کرد و گفت: این سردار بزرگ یک قهرمان ملی است و باید ایشان را با این صفت به جوانان و مردم معرفی کنیم.

دیدار علی عسکری با فرماندهان سپاه

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، علی عسکری در دیدار با فرمانده کل و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌که امروز برای قدردانی از عملکرد رسانه ملی در عرصه‌های مختلف، به‌ویژه گرامیداشت سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به صداوسیما آمده بودند، گفت: این سردار بزرگ می‌تواند الهام‌بخش جامعه برای حفظ و استمرار انقلاب اسلامی‌باشد و ما باید از این ظرفیت عظیم بیشتر استفاده کنیم.

رئیس سازمان صداوسیما، جمهوری اسلامی را یک پیام و ایدئولوژی توصیف کرد و گفت: با مهیاکردن فضا، انقلاب اسلامی جهان را درخواهد نوردید و همان طور که امروز بعد از ۴۱ سال شاهد نفوذ معنوی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف جهان هستیم، اگر شرایط و فضا مهیاتر از قبل شود، این تاثیر فراگیرتر خواهد شد.

رئیس رسانه ملی از سپاه به‌عنوان شجره‌ای طیبه در همه عرصه‌ها یاد کرد و افزود: رزمایش اخیر سپاه و رونمایی از موشک نقطه‌زن با برد ۱۸۰۰ کیلومتر موجب تضعیف سامانه و برنامه‌های نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا شده و برتری‌های نظامی آن‌ها را زیر سؤال برده است.

علی عسکری با تبریک این دستاورد به مردم و نیروهای مسلح، از همکاری همه‌جانبه رسانه ملی با بسیج برای نمایش خدمات و مجاهدت‌های این سازمان خبر داد و گفت: همین طرح گسترده بهداشتی بسیج با نام شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا، در کنار اقدامات نیروهای خدوم بهداشت و درمان، اقدام مؤثری برای حفظ سلامت مردم بود، به‌طوری‌که اگر این مجاهدت‌ها نبود بر اساس تخمین‌ها امکان داشت در موج سوم کرونا به تلفات بیش از ۱۰۰۰ نفر در روز هم برسیم.

وی با تأکید بر عزم رسانه ملی برای نمایش خدمت‌رسانی در داخل و اقتدار سپاه در خارج از کشور، تصریح کرد: رسانه ملی آمادگی کاملی برای نمایش این پهلوانی و قهرمانی‌ها دارد و آن را وظیفه انقلابی خود می‌داند.

رئیس رسانه ملی همچنین از تدارک گسترده رسانه ملی برای برگزاری باشکوه سالگرد انقلاب در ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: بااینکه مردم امسال به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری راهپیمایی‌های گسترده را ندارند، اما باکارهای بزرگی که تدارک دیده شده است، ان‌شاءالله ۲۲ بهمن خوب و به‌یادماندنی در پیش خواهد بود.

در این نشست، سردار فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه، سردار سلیمانی، فرمانده بسیج مستضعفین، سردار شریف، معاون روابط عمومی سپاه و علی بخشی‌زاده، معاون صدای رسانه ملی به ارائه دیدگاه‌های خود در خصوص تعامل میان این دو نهاد انقلابی پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: