کد خبر: ۵۱۸۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰

مربی تیم فوتبال پیکان درباره بازی فردای این تیم با فولاد خوزستان توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش شفاف، حسین پاشایی، مربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: یکی از تیم‌هایی که امکانات بسیار قوی و خوبی دارد، فولاد خوزستان است. فکر می‌کنم جنگ نابرابری را از لحاظ امکانات و بودجه در پیش داریم. تیم ما خوب و منسجم است. متأسفانه ۲ بازیکن محروم داریم و ۳ - ۴ بازیکن دیگر هم سرما خوردند و نمی‌توانند فردا بازی کنند. با این حال برای بازی با فولاد خیلی مصمم و باانگیزه هستیم. امیدوارم فردا با ارائه یک بازی خوب به اهدافی که داریم برسیم.

مربی پیکان در واکنش به اعتراض برخی مربیان به عملکرد داور و متشنج کردن جو بازی‌ها گفت: به دلیل استرس و فشار بازی ممکن است مشکلاتی برای مربیان پیش بیاید. امیدوارم فردا حرمت‌ها حفظ شود و مشکلی از بابت نیمکت‌ها ایجاد نشود. این حرمت‌ها آرامش و دوستی ایجاد می‌کند و ما دوست داریم فردا بازی دوستانه به پایان برسد.

پاشایی در پاسخ به این پرسش که پیکان مقابل فولاد برای یک امتیاز بازی می‌کند یا خیر گفت: برنامه‌ریزی ما به گونه‌ای است که برای ۳ امتیاز بازی می‌کنیم. دچار کمبود بازیکن هستیم، اما روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده ایم.

او درباره غایبان پیکان مقابل فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: پورامینی و صالحی محروم هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: