کد خبر: ۵۱۸۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱

مربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره بازی تیمش برابر سپاهان توضیحاتی را مطرح کرد.

به گزارش شفاف، محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره بازی تیمش برابر تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: ابتدا جا دارد تسلیت ویژه ای به خاطر فوت میناوند به مردم و هواداران پرسپولیس  بگویم. همچنین  آرزوی سلامتی برای علی انصاریان می‌کنم. انشاالله  او هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورد و از بیمارستان مرخص شود.  

نوازی بیان کرد: تیم سپاهان قدمت زیاد و مهره‌های خوبی در اختیار دارد و نتایجی که در لیگ برتر فوتبال گرفته است نشان می‌دهد که بازی سختی پیش رو داریم. این مسئله مهم است که آرامش و هدف تمرینی خود را در بازی فردا دنبال کنیم. به طور حتم ما می‌توانیم برنده بازی فردا شویم در صورتی که تاکتیک‌های خود را در زمین مسابقه پیاده کنیم.  

او افزود: بازی سختی برابر تیم سپاهان داریم، اما می‌توانیم ۳ امتیاز بازی را به دست آوریم در صورتی که خودمان باشیم و بازیکنان انگیزه لازم را داشته باشند. به نظرم شانس هم در این باره دخیل است و اگر شانس با ما یار باشد در آن صورت می‌توانیم فردا بازی خوبی ارائه بدهیم.  

نوازی درباره مصدومان  و محرومان تیم شهر خودرو گفت: فکر نکنم بازیکن محرومی داشته باشیم، اما حسن جعفری، فرامرزی و روح الله سیف اللهی مصدوم هستند و آن‌ها در بازی فردا حضور ندارند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار