کد خبر: ۵۱۸۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱

نیمه اول دیدار تیم‌های پرسپولیس و ماشین‌سازی با برد تیم میزبان به پایان رسید.

به گزارش شفاف، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ماشین‌سازی امروز (شنبه) از ساعت ۱۶:۵۵ و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. نیمه اول این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

بازی همانطور که پیش‌بینی می‌شد با فشار پرسپولیس و حضور بازیکنان این تیم در زمین حریف آغاز شد اما این حضور منجر به ایجاد موقعیت برای میزبان نشد. البته احمد نوراللهی در دقیقه ۱۰ به سمت دروازه حریف شوت زد که چندان خطرناک نبود. در ۱۰ دقیقه دوم ماشین‌سازی سعی کرد کمی جلوتر بیاید و به محوطه جریمه پرسپولیس هم رسید اما موقعیتی به دست نیاورد. در ادامه پرسپولیس به فشار خود ادامه داد و یک بار دیگر توسط مهدی عبدی صاحب موقعیت شد اما ضربه او با بی‌دقتی از کنار دروازه ماشین‌سازی بیرون رفت.

در دقیقه ۲۵ و در یکی از این حملات بود که حرکت در عرض سیامک نعمتی منجر به رسیدن توپ به میلاد سرلک شد و او هم با یک پاس به درون محوطه جریمه وحید امیری را که از تله آفساید فرار کرده بود، صاحب موقعیت کرد و امیری هم با یک بغل پا دروازه خالی را باز کرد.

ادامه مسابقه بیشتر در میانه میدان و با درگیری‌های تن‌به‌تن بازیکنان دنبال شد و هر دو تیم سعی می‌کردند در دقایقی از نیمه به سمت دروازه حریف هجوم ببرند و تا رسیدن به محوطه جریمه حریف هم موفق بودند اما در خلق موقعیت جدی گل ناتوان بودند. البته در دقیقه ۴۰ سیامک نعمتی به قلب خط دفاعی حریف زد و با یک پاس محکم عبدی را برابر دروازه صاحب موقعیت کرد اما شدت پاس به حدی زیاد بود که عبدی نتوانست ضربه دقیقی بزند و توپ بعد از برخورد با سر او به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، وحید امیری، احسان پهلوان و مهدی عبدی.

ترکیب ماشین‌سازی: مهدی اسلامی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، محمد امین اسدی، ابوالفضل رزاق پور، منصور باقری، سیدمحمد حسینی و اتابک زارعی.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار