کد خبر: ۵۱۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

سخنگوی جنبش انصارالله یمن با اشاره به اقدام ایران در ارسال موفقیت‌آمیز ماهواره‌بر تأکید کرد که این آزمایش پیامی برای دوست و دشمن است.

                          واکنش انصارالله به آزمایش موفق موشک ماهواره‌بر ایران

به گزارش شفاف، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن و رئیس هیأت مذاکره‌کننده صنعاء، شامگاه امروز (دوشنبه)، در اظهاراتی به آزمایش موفق ایران پرداخت.

به گزارش شبکه «المسیره»، سخنگوی جنبش انصارالله یمن در این خصوص گفت که آزمایش جدید و موفق موشک ماهواره‌بر ایران پیامی پراهمیت برای دوست و دشمن است مبنی بر اینکه اراده ملت‌ها قوی‌تر از هر گونه تحریم است.

سخنگوی انصارالله یمن ادامه تأکید کرد این آزمایش ثابت کرد که تحریم سرنوشت نیست و ممکن است یک فرصت باشد که ایران عملا این کار را انجام داد. برخی از کشور‌های دیگر نیز بر محاصره آمریکا فائق آمدند و تحریم‌ها را مضحکه خود قرار دادند.

این اظهارات پس از آن است که سخنگوی گروه فضایی وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران امروز و همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر اعلام کرد: «به حول و قوه الهی و با تلاش جهادی دانشمندان صنعت فضایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، برای اولین بار در حوزه فضایی، نخستین پرتاب تحقیقاتی ماهواره‌بر ترکیبی ذوالجناح با هدف تست زیرمداری با دستیابی به فن آوری قدرتمندترین موتور سوخت جامد در کشور صورت گرفت»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار