کد خبر: ۵۱۸۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹

پیروزهای پرگل و تاریخی در این فصل لیگ های برتر اروپایی رقم خورده است.

به گزارش شفاف و به نقل از ۹۰ مین، چهار ماه از فصل ۲۱-۲۰۲۰ گذشته و در این مدت جشنواره گل های تاریخی اتفاق افتاده است. در این دوران عجیب رقم خوردن چنین نتایجی دور از انتظار نبودند. در ادامه به پنج دیداری که با پیروزی‌های پرگل به پایان رسیدند، اشاره می‌شود. 

منچستریونایتد ۱-۶ تاتنهام

تیم ژوزه مورینیو ضربه سختی به منچستریونایتد در اولدترافورد زد. خط حمله تهاجمی تاتنهام اجازه واکنش به شیاطین سرخ نداد. پس از این بازی فصل برای دو تیم به این شکل ادامه پیدا نکرد. یونایتد توانست دوباره خود را پیدا کند و تا رتبه دوم جدول صعود کند اما تاتنهام به خاطر بی ثباتی ادامه دار مجازات شد. 

ناپولی ۶-۰ جنوا

تیم جنارو گتوزو نشان داد که می‌تواند هم خیلی خوب باشد هم بد. زمانی که ناپولی بهترین عملکردش را به نمایش می‌گذارد چنین نتایجی رقم می‌خورد. تیم ایتالیایی هر لحظه به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نزدیک می‌شود. 

بایرن مونیخ ۸-۰ شالکه

این اتفاق برای تیمی رخ می‌دهد که در هفته نخست لیگ با قهرمان لیگ قهرمانان اروپا روبرو می‌شود. گنابری آغازگر این جشنواره گل بود و پس از هت تریک توپ را به خانه برد. سانه با گلزنی کار خود را شروع کرد. این تحقیر در ادامه با شکست‌های پیاپی ادامه یافت و شالکه اکنون در قعر جدول به سر می‌برد. 

استون ویلا ۷-۲ لیورپول

لیورپول در دوره‌ای که افت کرده بود برابر استون ویلایی قرار گرفت که در روزهای شیرین خود به سر می‌برد. گریلیش و هم تیمی‌هایش ضربه دردناکی به قرمز ها وارد کردند و هواداران لیورپول مدت‌ها این شکست سنگین را از یاد نخواهند برد. واتکینز در این دیدار هت تریک کرد. 

منچستریونایتد ۹-۰ ساوتهمپتون 

دیشب (سه شنبه) نتیجه تاریخی در اولدترافورد رقم خورد. شیاطین سرخ حریفشان را در ورزشگاه خانگی تحقیر کردند. داشتن ادینسون کاوانی روی فرم و بازیکنی همچون برونو فرناندس در هر شرایطی یک امتیاز به حساب می‌آید. ساتهمپتون سنگین‌ترین شکست تاریخ لیگ برتر را در حالی به نام خود ثبت کرد که در دقایق دو و ۸۶ دو بازیکنش را به دلیل دریافت کارت قرمز از دست داد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار