کد خبر: ۵۱۹۰۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امروز کشور ما ایران پس از ۴۲ سال از انقلاب در مسیر جهش عظیم اقتصادی، علمی و نظامی قرار دارد به‌طوری که دشمنان اسلام را به چالشی بزرگ وا داشته است.

                          انقلاب اسلامی در مسیر جهش عظیم اقتصادی قرار دارد

به گزارش شفاف، محمد رضا پور ابراهیمی دیروز در جمع کارکنان مرکز آموزش ۰۵ اظهار داشت: انقلاب پر افتخار ایران، بی‌نظیرترین انقلاب حاضر در دنیاست که عوامل پیروزی آن رهبری امام خمینی و اطاعت آگاهانه مردم ایران از انقلاب بود.

پور ابراهیمی انقلاب اسلامی را آغاز موج بیداری اسلامی در منطقه قلمداد کرد و افزود: تا پیش از انقلاب اسلامی جنبش بیداری اسلامی با تهدیدات مختلفی مواجه بود که انقلاب شکوهمند ایران بستر و زمینه تحول در منطقه از جمله مخالفت با سیاست‌های منطقه‌ای آمریکا و رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز کشور ما ایران پس از ۴۲ سال از انقلاب در مسیر جهش عظیم اقتصادی، علمی و نظامی قرار دارد به‌طوری که دشمنان اسلام را به چالشی بزرگ وا داشته است.

رئیس کمسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم شهر کرمان و راور در مجلس مهمترین دستاورد انقلاب را الگوی حکومتی خدا توصف کرد و مردم سالاری دینی را ماحصل این پیروزی دانست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار