کد خبر: ۵۱۹۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹

تیم‌های پرسپولیس و مس رفسنجان در نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش شفاف، در دیداری معوقه از هفته نهم لیگ برتر، پرسپولیس از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی میزبان مس رفسنجان بود که تلاش دو تیم در نیمه نخست به گلی منجر نشد و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

شاگردان یحیی گل محمدی برای گشودن دروازه مهمان خود جریان بازی را در اختیار داشتند و چندین بار به صورت نصفه و نیمه صاحب موقعیت گلزنی شدند اما تمرکز مس در خط دفاعی مانع از ایجاد موقعیت گلزنی خطرناکی برای پرسپولیسی‌ها شد تا دو تیم با تساوی نیمه نخست را به پایان برسانند.

شاگردان یحیی گل محمدی برای گشودن دروازه مهمان خود جریان بازی را در اختیار داشتند و در دقیقه ۷ سیامک نعمتی سیامک نعمتی حرکتی در یک سوم دفاعی مس رفسنجان انجام داد و پاس مناسبی را به دهانه دروازه برای امید عالیشاه فرستاد، اما او نتوانست از این موقعیت بهره‌ای ببرد.

در دقیقه ۲۰، شوت سیامک نعمتی به سمت دروازه داود نوشی صوفیانی در داخل چارچوب نبود و این موقعیت هم از دست رفت. 

در دقیقه ۲۴، نخستین و تنها موقعیت مس خلق شد که شوت نه چندان محکم عقیل کعبی از پشت محوطه جریمه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. 

در دقیقه ۳۳، امید عالیشاه با نفوذ از سمت چپ توپی را داخل محوطه جریمه به وحید امیری سپرد که البته جایگیری نامناسب باعث شد او نتواند این موقعیت را به سمت دروازه مس شلیک کند. امیری توپ را بار دیگر به عالیشاه برگرداند که ضربه او از کنار دروازه راهی اوت شد.

در ادامه امید عالیشاه روی ضد حمله تند و تیز پرسپولیسی‌ها وارد محوطه جریه شد و در زاویه بسته مقابل نوشی صوفیانی قرار گرفت که ضربه او با برخورد به دستان این دروازه‌بان به کرنر رفت.

در اواخر نیمه نخست هم توپ در سمت چپ به سعید آقایی رسید، اما ضربه او محکم نبود و در مسیر دروازه توسط مدافع مس برگشت داده شد تا نیمه نخست با بازی محتاطانه مس و موقعیت‌های نه چندان خطرناک پرسپولیس با تساوی بدون گل تمام شود.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، وحید امیری، احسان پهلوان و امید عالیشاه.

ترکیب مس: داود نوشی‌صوفیانی، عقیل کعبی، مسیح زاهدی، هومن ربیع‌زاده، محسن طرحانی، میثم نقی‌زاده، محسن آذرباد، قائم اسلامی‌خواه، مهرداد رضایی، فراز امامعلی و مهرداد آوخ.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار