کد خبر: ۵۱۹۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲

به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در قطر، احتمال لغو مسابقات پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ بالا رفت.

به گزارش شفاف، طبق گزارشی که سایت SPIN منتشر کرده است، خبرهای خوبی از شرایط و شیوع ویروس کووید ۱۹ در قطر به گوش نمی‌رسد که به همین منظور، احتمال لغو شدن همه مسابقات ورزشی در این کشور از سوی سازمان بهداشت و درمان قطر بسیار بالا است.

در بخشی از این گزارش به مسابقات بسکتبال پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ اشاره شده است که احتمال لغو این مسابقات را بسیار بالا اعلام کرده است. پیش‌بینی می‌شود این خبر تا فردا به صورت قطعی اعلام شود.

پس از آن که پنجره دوم رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ به صورت متمرکز در قطر برگزار شد، مسوولان فدراسیون جهانی (FIBA) تصمیم گرفتند بازی‌های پنجره پایانی گروه‌ E رقابت‌ها نیز به شیوه متمرکز و با میزبانی دوحه برگزار شود.

در حال حاضر تیم ملی بسکتبال ایران اردوی آماده‌سازی خود را برای شرکت در این مسابقات پیگیری می‌کند و در صورتی که این رقابت‌ها لغو نشود، تیم ملی ۲۶ بهمن‌ماه راهی قطر می‌شود.

تیم ملی بسکتبال ایران در گروه E رقابت‌ها با تیم‌های قطر، عربستان و سوریه هم گروه است. در صورت لغو نشدن مسابقات این پنجره، شاگردان مهران شاهین‌طبع روزهای پنج‌شنبه ۳۰ بهمن و یک‌شنبه ۳ اسفند، به ترتیب با تیم‌های قطر و عربستان دیدار می‌کنند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: