کد خبر: ۵۱۹۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

دانشگاه آزاد اسلامی علی رغم همکاری نکردن سازمان سنجش به پذیرش دانشجویان پیراپزشکی اقدام می‌کند.

 به گزارش شفاف، محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درخصوص تکمیل ظرفیت رشته پیراپزشکی دانشجویان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

او نوشت: «تا سال ۹۵ دانشگاه آزاد به صورت مجزا کنکور برگزار می‌کرد، اما در سال ۹۶ بود که برای اولین بار به بهانه نظام بخشی به جذب دانشجو بدون توجه به شرایط فرایند جذب در دانشگاه آزاد اسلامی در شورای سنجش و پذیرش مصوبه‌ای تاسیس شد مبنی بر اینکه هیچ زیر نظامی اجازه تکمیل ظرفیت در فرایند جذب دانشجو را ندارد مگر با مجوز شورای سنجش و پذیرش، این مصوب از سال ۹۷ اجرایی شد.

امسال هم دانشگاه آزاد هم برای پر کردن ظرفیت‌های خالی مانده پیراپزشکی درخواست تکمیل ظرفیت داد.

اما متاسفانه رئیس سازمان سنجش که دبیر شورای سنجش هم هست نه جلسه شورای سنجش را برگزار کرده و نه به دانشگاه برای جذب مجوز می‌دهد (تن‌ها اقدام سازمان سنجش وقت یک مکالمه با وزارت بهداشت بوده است).

هم اکنون به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند که طولانی شدن روند فوق منجر به پایان فرصت ثبت نام در ترم دوم می‌شود لذا در صورت تشکیل دیرهنگام جلسه شورای سنجش و موافقت احتمالی با تقاضا دانشگاه آزاد دیگر فرصتی برای ثبت‌نام وجود نخواهد داشت؛ بنابراین متقاضیان محترم توجه داشته باشند که در صورت برگزاری هرچه سریع‌تر جلسه شورای سنجش توسط ریاست سازمان سنجش تا پیش از پایان فرصت ثبت نام، دانشگاه آزاد آمادگی لازم برای ثبت نام از داوطلبان را دارد».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار