کد خبر: ۵۱۹۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

رئیس شورای حاکمیتی سودان در کنفرانس سران رژیم صهیونیستی تاکید کرد، توافقنامه عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را با اعتقاد به سازش امضا کرده است.

به گزارش شفاف، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، عبد الفتاح البرهان، رئیس شورای حاکمیتی سودان در سخنرانی که روز پنج‌شنبه از طریق ویدئو کنفرانس در نشست مجازی "سران رژیم صهیونیستی" داشت، علت اقدام خارطوم در امضای توافقنامه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را باور آن به اهمیت گسترش ارزش‌های سازش و همزیستی میان ملت‌ها با ادیان و نژادهای مختلف دانست.

نشست سران رژیم صهیونیستی یک نشست مجازی بین‌المللی است که دانشجویان اسرائیلی آن را برگزار می‌کنند و در این دوره برای اولین بار دانشجویانی از سودان در آن شرکت کردند.

البرهان ادعا کرد: سودان توافقنامه عادی‌سازی با اسرائیل را بر اساس تلاش صادقانه خود برای حمایت و تقویت ارزش‌های صلح، سازش، همزیستی مسالمت‌آمیز، احترام به آزادی‌ها و سایر ادیان و پذیرش دیگری امضا کرد.

رئیس شورای حاکمیتی سودان در ادامه با تاکید بر اهمیت نقش جوانان در ساخت این کشور گفت: سودان دوره جدیدی از آزادی، صلح و عدالت را که جوانان و دانشجویان بنا خواهند کرد، آغاز خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار