کد خبر: ۵۱۹۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
در پیام تبریک انجمن کارفرمایی کارگردانان مطرح شد

شورای مرکزی انجمن کارفرمایی کارگردانان سینما اعلام کرد، این شورا در کنار دوستان شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان و اعضای خود در این تشکل صنفی خواهد ایستاد و همراه با تصمیمات آن‌ها خواهد بود.

به گزارش شفاف، انجمن کارگردانان سینما به  اعضای جدید شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان تبریک گفت.

در متن این پیام تبریک آمده است: «انتخاب شایسته اعضای شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان (مجمع فیلمسازان) را به این دوستان و همه اعضای این انجمن تبریک می‌گوییم. حضور پرشور و مشارکت حداکثری اعضای این تشکل در انتخابات ششم بهمن‌ماه به انتخاب کارگردانانی شاخص و متبحر در امور صنفی و از موسسین این تشکل مهم تهیه‌کنندگی منجر شد که می‌توانند دستاوردهای شوراهای قبلی را حفظ کنند.

ترکیب جدید هیات مدیره این انجمن نویدبخش حیات تازه‌ای در تاریخ این تشکل صنفی است و تضمینی بر حفظ حقوق تهیه‌کننده - کارگردانانی خواهد بود که سازنده بهترین آثار سینمای ایران هستند و نیز به انسجام و اعتلای هر چه بیشتر اتحادیه صنف تهیه‌کنندگان کمک‌ می‌کند.

انجمن کارگردانان سینما انتخاب شایسته آقای ابوالحسن داوودی را به ریاست این انجمن تبریک‌ گفته و نیز انتخاب آقایان علیرضا داوودنژاد، مهدی فخیم‌زاده، علیرضا رئیسیان، علی ژکان، مجیدبرزگر و محمد احمدی به عنوان اعضای اصلی و آقایان مهرداد فرید و اصغر هاشمی را به عنوان اعضای علی البدل و آقای اسماعیل میهن دوست را به عنوان بازرس صمیمانه تبریک‌ می‌گوید و از زحمات شورای مرکزی قبلی به ریاست آقای مهرداد فرید قدردانی می‌کند.

انجمن کارگردانان اعلام می‌کند که همچون گذشته و خصوصاً در این ایام حساس شیوع ویروس کرونا و تاثیرات مخرب آن بر تولید و اکران در سینما، در کنار دوستان شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان و اعضای خود در این تشکل صنفی خواهد ایستاد و همراه با تصمیمات آن‌ها خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: