کد خبر: ۵۱۹۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

در پی صحبتهای خلاف سیاستهای نظام یکی از مسئولان کشور در زنجان پرونده قضایی در دادسرای زنجان علیه وی تشکیل شد.

                          اعلام جرم دادستان زنجان علیه وزیر ارتباطات

به گزارش شفاف؛ رئیس کل دادگستری استان زنجان در پی صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام یکی از مسئولان کشور در زنجان از تشکیل پرونده قضائی در دادسرای زنجان علیه وی خبر داد.

حجت الاسلام صادقی نیارکی با اعلام این خبر گفت : با توجه به صحبت‌های نادرست و خلاف سیاست‌های نظام یکی از مسئولان کشور در زنجان بلافاصله مستندات جمع آوری و با فوریت علیه این مسئول پرونده قضائی تشکیل شد .

وی با بیان اینکه همه مسئولان باید در مسیر و خط انقلاب قرا بگیرند و کسی نمی تواند با صحبتهای خود انقلاب و نظام را زیر سئوال ببرد افزود : آنچه که هفته گذشته در زنجان اتفاق افتاد و یکی از مسئولان کشور صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام داشتند ، جای تأسف دارد.

حجت الاسلام صادقی نیارکی اظهار کرد :انقلاب ما مردمی، اسلامی و بر پایه ارزش های و باورهای دینی مردم بوده است، در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وظیفه همه تحکیم پایه های نظام و انقلاب است همه ما باید در این راه تلاش کنیم نه اینکه با صحبتهای نسنجیده ارزشهای نظام و انقلاب را زیر سئوال ببریم.

رئیس شورای قضائی استان زنجان اظهار کرد : با توجه به اینکه رسیدگی به اتهامات این گونه مقامات در صلاحیت دادسرای تهران می باشد پرونده با عدم صلاحیت به مرجع مذکور جهت رسیدگی ارسال شد.

وزیر ارتباطات که در دهه فجر برای افتتاح چند طرح به زنجان سفر کرده بود در جلسه شورای اداری استان زنجان گفته بود: «امام یاد داد نه به کاخ سفید اعتمادی هست، نه به کاخ کرملین امیدی.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار