کد خبر: ۵۱۹۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷

محمود فکری هم نسبت به فسخ غیرقانونی قراردادش با نساجی به پرداخت دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به نساجی محکوم شده بود که نسبت به این رای اعتراض کرد.

به گزارش شفاف، طبق رای کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، حنیف عمران‌زاده به علت فسخ یک طرفه غیرقانونی قراردادش با نساجی، به پرداخت غرامت ۵۰۰ میلیون تومانی محکوم شد.

حنیف عمران‌زاده، مربی استقلال و دستیار محمود فکری در ابتدای فصل جاری عضوی از کادرفنی نساجی بود، اما همراه با محمود فکری قراردادش را با این تیم شمالی فسخ کرد و راهی تهران شد تا با استقلال قرارداد ببندد.

مربی استقلال به پرداخت نیم میلیارد جریمه محکوم شد

فسخ یک طرفه قرارداد از سوی عمران‌ِاده با شکایت نساجی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مواجه شده که بعد از بررسی اسناد و مدارک، این کمیته عمران‌زاده را به علت فسخ غیرقانونی قراردادش محکوم کرده و او موظف به پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان غرامت به نساجی و همین‌طور ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان هزینه دادرسی به این کمیته است.

البته رای صادر شده قطعی نیست و عمران‌زاده می‌تواند نسبت به این رای در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخواست تجدیدنظر بدهد. هم‌چنین چندی قبل، محمود فکری هم نسبت به فسخ غیرقانونی قراردادش با نساجی به پرداخت دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به نساجی محکوم شده بود که نسبت به این رای اعتراض کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: