کد خبر: ۵۱۹۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور به بیان توضیحاتی درباره میزان اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش پرداخت.

به گزارش شفاف، منصور کبگانیان دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور و قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگویی،  درباره میزان اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، اظهار کرد: گزارش وزیر آموزش و پرورش درباره میزان اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را دریافت کرده و چندین بار اصلاحاتی را به نحوه اجرای این سند وارد کرده ایم.

دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور افزود: در شورای تخصصی آموزش و پرورش که در این شورا وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور دارند، بر روی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کار می‌شود.

او ادامه داد: میزان ارزیابی درباره اجرایی شدن سند تحول را نمی‌توانیم به صورت درصدی اعلام کنیم، زیرا معاونت ارزیابی شورای عالی باید بررسی دقیقی روی آن انجام دهد.

قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: من هم اعتقاد دارم که سند تحول به میزان کمی اجرایی شده است، اما آموزش و پرورش اعلام کرده که برای اجرایی کردن آن با مشکلاتی مواجه است.

این عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت یادآوری کرد: در برهه‌هایی از زمان اعتقاد به اجرای اسنادی دیگر بود، اما در حال حاضر عزمی جدی برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شکل گرفته و از این به بعد اجرای این سند بیشتر اجرایی می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار