کد خبر: ۵۱۹۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: برای توسعه بندر چابهار یک میلیارد دلار هزینه شده و ۱۶ کارگاه عمرانی در حال کار است و ۶ کارگاه دیگر هم اضافه خواهد شد.

                          یک میلیارد دلار برای توسعه بندر چابهار هزینه شده است

به گزارش شفاف، احمدعلی موهبتی شب گذشته ۲۸ بهمن ماه در نشست شورای اداری سیستان وبلوچستان در چابهار اظهار کرد: اقدامات بسیار خوب از جمله گازرسانی، روکش آسفالت و آبرسانی در استان حکایت از توجه مسوولان دارد و علاوه بر اینها فعال شدن مرز ریمدان و بعدها فعال شدن مرزهای کوهک و پسابندر از دیگر فعالیت ها و خدمات دولت در منطقه است.

استاندار سیستان وبلوچستان بیان کرد: منطقه آزادچابهار با زیرساخت ها و داشتن مرز هوایی، زمینی و دریایی باید برای توسعه کل استان و منطقه نقش آفرینی کند.

وی با بیان اینکه در پتروشیمی قرار بود ۲۰ میلیارد سرمایه گذاری شود ولی محقق نشدافزود: سرمایه گذاران را باید تکریم و شرایط را فراهم کرد تا فعالیت اقتصادی و سرمایه گذاری انجام دهند.

موهبتی خاطرنشان کرد: همه مدیران کل در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه اول هر ماه در چابهار حضور داشته باشند.

مدیرعامل منطقه آزادچابهار نیز افزود: در دو سال اخیر مهیا کردن فضا برای استقرار ادارات کل و تسری قانون فراهم و بسیاری از امور تسهیل شده است.

عبدالرحیم کردی بیان کرد: تفکیک وظایف و پیگیری مشکلات، صدور احکام برخی مدیران، تهیه طرح جامع، استقرار هیات تطبیق مصوبات شوراهای شهر و روستا چابهار بخشی از موارد مهم انجام شده است.

وی اظهار کرد: در محدوده ۱۴ هزار هکتاری خدمات سرمایه گذاری و واگذاری زمین بصورت هوشمند انجام می شود و اراضی مختلف بصورت شفاف برای اجرای هر طرحی آماده شده است.

وی افزود: تمام خدمات شهرسازی با یک سامانه هوشمند انجام می شود و پرونده های ملکی برای واگذاری دارای اطلاعات کامل است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار