کد خبر: ۵۱۹۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

شبکه نمایش به مناسبت فرا رسیدن روز پدر در هفته پیش رو به پخش فیلم های ”پدران در سینما” می پردازد.

به گزارش شفاف، بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم‌هایی با مضمون ”کوهستان» را در کنداکتور خود جانمایی کرده است و در بخش صحنه گران فیلم‌های ”پدران در سینما» را به روی آنتن می‌برد.

فیلم‌های ایرانی و تله فیلم ساعت ۱۳ این شبکه از شنبه ۲ اسفند تا ۸ اسفندماه به ترتیب فیلم‌های خانم بزرگ خواب میبیند، دماغ، جاسوس بازی، زمانی برای درنگ، خیال نقش، خروس جنگی و جستجو در جزیره هستند.

شبکه نمایش در بخش ژانر منتخب خود فیلم‌هایی با مضمون کوهستان را برای پخش این هفته در نظر گرفته است که به ترتیب فیلم‌های معجزه در کوهستان، اورست، سفر به کوهستان، صعود، کوهی میان ما، رویای صعود و حد عمود از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌روند.

این شبکه در بخش صحنه گران خود به مناسبت فرا رسیدن روز پدر به فیلم‌های سینمایی پدران در سینما خواهد پرداخت که فیلم‌های من سم هستم، پیکو، پدرو پسر قهرمان، بوی پیراهن یوسف، در جستجوی خوشبختی، خانم دات فایر و دست‌های خالی از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می‌شوند.

در باکس فیلم‌های جذاب ساعت ۲۳ این شبکه به ترتیب دریا سالار، وقتی تو خواب بودی، زندگی ابدی، ابر ستاره، دنیای ژوراسیک ۲، آخرین جنگجوی قهرمان و لبه تیغ پخش خواهند شد.

همچنین مخاطبان می‌توانند فیلم‌های کلاسیک این شبکه را از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد با عناوین مردان، ولگرد وحشی، توده چسبنده، شغل ایتالیایی، مردی از رودخانه برفی، دسته ژاندارم‌ها و شین دنبال کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار