کد خبر: ۵۱۹۷۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

سعد حریری نخست وزیر مامور تشکیل کابینه لبنان روز جمعه در دیدار با شیخ محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی درباره روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو کرد.

                          دیدار و گفت‌وگوی حریری با ولیعهد ابوظبی

به گزارش شفاف، از خبرگزاری رسمی لبنان، در دیدار سعد حریری با شیخ محمد بن زاید آل نهیان، همه گیری ویروس کرونا و پیامدهای آن در سطوح مختلف و راه های مقابله با آن بررسی شد.

سعد حریری در سفر به امارات، ولیعهد ابوظبی را در جریان آخرین تحولات و رخدادهای لبنان به ویژه مسائل مربوط به تشکیل کابینه جدید قرار داد.

ولیعهد ابوظبی موفقیت حریری را در انجام ماموریت برای تشکیل کابینه ای که با رعایت منافع ملی و پشت سرگذاشتن اختلافات، قادر به مقابله با چالش های پیش روی لبنان باشد، خواستار شد.

وی همچنین حمایت و ایستادگی امارات را در کنار ملت لبنان به منظور تحقق خواسته هایش برای دستیابی به وحدت، ثبات و توسعه اعلام کرد.

سعد حریری، نخست وزیر مامور تشکیل کابینه در لبنان و رئیس جریان المستقبل این کشور روز جمعه وارد امارات شد و با مقام های این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

سعد حریری" که حدود پنج ماه است از سوی "میشل عون" رییس جمهوری لبنان و تایید شکننده پارلمان این کشور مکلف به تشکیل کابینه برای چهارمین بار شده، به دلایل مختلف تاکنون نتواسته دولت خود را تشکیل دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: