کد خبر: ۵۱۹۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

رییس قوه قضاییه گفت: زلزله منطقه سی سخت همه را نگران کرد، هم از آقای استاندار و هم مدیران که درگیر خدمت رسانی به زلزله زدگان هستند، درخواستم این است که حضور در آنجا و پیگیری کارها را در اولویت قرار دهند.

                          رئیسی: زلزله سی سخت همه را نگران کرد

به گزارش شفاف، حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی روز شنبه در بدو ورود به یاسوج در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع زلرله ۵.۶ ریشتری در منطقه سی‌سخت این استان اظهار داشت: خدمت رسانی به زلزله زدگان امروز اولویت دارد.

وی درباره اهداف سفر خود به این استان اظهار داشت: این سفر به دنبال حضور هیات ٢٥ نفره قوه قضاییه که از یک ماه قبل وضعیت و عملکرد دستگاه‌های مربوط به دستگاه قضا و وضعیت و شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی و گزارشی ارایه کردند، انجام شده است.

رییس دستگاه قضا ادامه داد: امروز در نشست نهایی که با شورای قضایی استان خواهیم داشت، درباره رفع مشکلاتی که بتوان در سطح استان پیگیری کرد، تصمیم گیری می شود و موارد دیگر را در تهران دنبال خواهیم کرد.

رییس قوه قضاییه در سفری یک روزه امروز دوم اسفندماه وارد یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: