کد خبر: ۵۱۹۷۷۳
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
''سالروز افتتاح نخستین سفارت فلسطین در جهان''

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اینکه رژیم صهیوینستی از اصلی ترین دشمنان ایران و کشورهای مسلمان است، گفت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری هست که خارج از دایره آمریکایی ها و غربی ها در راستای حمایت از فلسطین اقدام می کند.

به گزارش شفاف، ناصر ابو شریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در مراسم گرامیداشت سالروز افتتاح سفارت فلسطین در تهران اظهار کرد : این روز از ایام الله است و یکی از نتایج تحول بنیادی و حقیقی در ایران است. انقلاب ایران در میان ده ها انقلاب دیگر تفاوت بارزی دارد. ترامپ و دیگر جانشینان او در پی این هستند که انقلاب ایران را سرنگون ساخته و از بین ببرند.

وی افزود: در راه این انقلاب شهدای زیادی داده شده اما خوشبختانه پس از گذشت 42 سال از انقلاب ایران می بینیم که جمهوری اسلامی قدرت قابل ملاحظه ای دربرابر قدرت های غربی کسب کرده است. ایران در زمان شاه بخشی از پروژه های غرب بود و شاید بدتر از آن اما پس از انقلاب از آن خروج کرد و علیه آن شد.

ابوشریف با بیان اینکه رژیم صهیوینستی از اصلی ترین دشمنان ایران و کشورهای مسلمان است، گفت: فلسطین بخشی از امت اسلامی است و اسرائیل غده سرطانی است و قصد دارد فساد در این امت به وجود آورد. الان علیه ایران فشارهای زیادی وجود دارد تا آن را به عقب بازگردانند. 

وی خاطر نشان کرد: فلسطین نمی تواند در سایه توافق اسلو به وحدت برسد. هچ مشکلی بین جهاد اسلامی و محمود عباس وجود ندارد تنها چیزی که در این رابطه بایستی رعایت شود این است که دور مذاکره با آمریکا و رژیم صهییونیستی خط کشیده شود.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین ادامه داد: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری هست که خارج از دایره آمریکایی ها و غربی ها در راستای حمایت از فلسطین اقدام می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: