کد خبر: ۵۱۹۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷

امیر سرتیپ حیدری در اولین همایش طرح لبیک 23 (شایسته سالاری و نخبه یابی نزاجا) گفت: امروز به برک اجرای طرح لبیک 23 نزاجا، شایسته سالاری و نخبه گزینی در نیروی زمینی ارتش نهادینه شده است.

 به گزارش شفاف به نقل از  روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در این همایش که به صورت ویدئوکنفرانس همزمان با قرارگاه های منطقه ای ارتش در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد گفت: با اجرای طرح لبیک 23 و ایجاد دفتر سبز برای ارزیابی کارکنان و سناسایی نخبگان، عملکرد تک تک افراد از پایین ترین رده تا عالی ترین رده های سازمانی مورد بررسی قرار می گیرد و گزارش این ارزیابی به طور فصلی و سالیانه جهت ارتقاء مشاغل کارکنان و انتصاب شایسته ترین فرد در شغل مربوطه به اطلاع مسئولین امر می رسد.
وی با اشاره به دیدگاه و توجه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مورد نخبگان افزود: در نیروی زمینی  سعی کرده ایم نخبگان را در بدنه نیروی زمینی جذب کنیم و با انتصاب آنها در مشاغل تخصصی، ضمن ارج نهادن به جایگاه ایشان موجبات پیشرفت و تعالی اهداف سازمان را فراهم کنیم.
امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه شعار اصلی نیروی زمینی ارتش، ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری است تاکید کرد: طرح لبیک 23 نزاجا برنامه ای جامع در راستای تکریم جایگاه شایسته سالاری است.
فرمانده نزاجا خاطر نشان کرد: وظیفه اصلی فرماندهان در نیروی زمینی ارتش اینست که با شناسایی استعدادهای خدادادی کارکنان و به کارگیری افراد مستعد در مشاغل متناسب با استعداد و دانش آن ها، توانایی های بالقوه شان را شکوفا سازند.
وی در پایان با اشاره به جوان گرایی و توجه به افراد شایسته توسط امام خمینی(ره) در هشت سال دفاع مقدس که مانع از دستیابی دشمنان به خاک میهن اسلامی شد، اظهار داشت: امروز نیز فرماندهان در مجموعه نیروی زمینی باید از تجربیات پیشکوستان نهایت استفاده را برده و در راستای جوانگرایی و شایسته سالاری فعالیت کنند تا راه پیشرفت و اقتدار میهن اسلامی را استقرار ببخشند.
گفتنی است در این همایش از خانواده شهید سید علی اکبر توفیقی از کارکنان تیپ 65 نیرو مخصوص نزاجا که در سال 1388 در جریان امداد و نجات شهروندان در سد کرج به فیض شهادت نایل آمد تجلیل شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار