کد خبر: ۵۱۹۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

رئیس مجلس خبرگان رهبری به مشکلات اداره کشور و مشکلات اقتصادی و سیاسی اشاره کرد و گفت: بسیاری از مردم نمی‌‌توانند کسب و کار خود را ادامه دهند که باید چاره‌‌ای برای آن اندیشید.

                          بسیاری از مردم نمی‌‌توانند کسب و کار خود را ادامه دهند

به گزارش شفاف، آیت‌الله احمد جنتی در هشتمین اجلاس رسمی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ضمن خوش‌آمدگویی به افراد، اظهار‌کرد: امروز جای آیت‌الله مصباح، آیت‌الله امینی و آیت‌الله یزدی بسیار خالی است. این ایام، ایام بسیار مبارکی است و تبریک می‌گویم.

وی قطعه‌ای از وصیت‌نامه شهید سلیمانی را قرائت کرد و افزود: یاد برادر عزیز و شهید ما سردار سلیمانی را گرامی می‌داریم، خدا ترامپ و آمریکایی‌ها را لعنت کند.

رییس مجلس خبرگان رهبری به مشکلات اداره کشور و مشکلات اقتصادی و سیاسی اشاره کرد و گفت: بسیاری از مردم نمی‌‌توانند کسب و کار را ادامه دهند که باید جاره‌ای برای آن اندیشید.

وی ادامه داد: راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط مردم بسیار با شکوه برگزار شد. در برخی از شهرها ۱۵ کیلومتر راهپیمایی کرده بودند. همچنین بسیاری از افراد به مردم بی‌بضاعت کمک‌های مومنانه کردند. ما مردم خوبی داریم و باید قدردان آنها باشیم.

وی به اصل ۱۱۵ قانون ‌اساسی اشاره کرد و گفت: درباره شرایط نمایندگان مجلس، در قانون اساسی چیزی ذکر نشده اما در خصوص رییس جمهور شرایط زیادی در نظر گرفته شده است و بر با تقوا بودن و مدیر و مدبر رییس جمهور تأکید شده است و شورای نگهبان نیز با تقوا بودن را مدنظر قرار می‌دهد. کسانی که به تأیید شورای نگهبان می‌رسند، باید تقوا پیشه کنند.

جنتی تأکید کرد: توصیه می‌کنم که راه شهدا و راه شهید سلیمانی را ادامه دهیم.‌من غصه می‌خورم که ما چقدر از راه شهید سلیمانی عقب هستیم؛ او کجا و ما کجا! ما هنوز اول راهیم و امیدوارم که بتوانیم راه شهدا و شهدای کربلا را ادامه دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار